Gazella Cruise

Gazella Cruise Nehir turları ile muhteşem manzaraların eşlik ettiği nehirleri lüks, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip gemilerle keşfedin. Seyahat endüstrisinin en gözde turizm hizmetine dönüşen nehir turları ile seyahat alışkanlıklarınıza yenilik katın!

Gazella Kalite

Gazella Kalite Politikası

Gazella Turizm olarak siz gezginlerimizin memnuniyet seviyeleri artırmak için yenilikçi yaklaşımlarımıza farklı bir bakış açısı ekliyor ve ‘Kalite Departmanı’nı kurarak Türkiye’de seyahat firmaları içinde bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu departmanla amacımız, gezginlerimizin seyahat deneyimlerini baştan sona kontrol ederek, nasıl daha iyi hale getirebiliriz konusunda çalışmak ve gerekli geliştirmeleri yapmak.

37 derece.org

37 derece.org

37derece.org toplumsal konular ile ilgili birçok farklı projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amaç gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

Gazella Turizm sahipleri öncülüğünde kurulan 37derece.org, her sene topluma dokunan projeler yapmayı hedefler. Düzenlendiğimiz projeler ile insanlara ilham vermeyi, motive etmeyi, hayata bağlamayı ve en önemlisi mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

BLOG

Blog

25 yıldır dünyayı sizinle birlikte geziyoruz. Gezdiğimiz, gördüğümüz yerlerde keşfettiğimiz hikayeleri Gazella Blog’da sizinle paylaşıyoruz.

Siz de Gazella Blog’u takip edin, keşfedeceğiniz yeni kültürler ve coğrafyalar için ilham alın.