Gazella Cruises

Gazella Cruise Turları

Tüm dünyadan 20’nin üzerinde seçkin gemi şirketinin filosundaki 130’dan fazla gemiye Gazella Cruise ile kolaylıkla ulaşabilir, hem klasik rotalara hem de yepyeni ufuklara dünyanın en modern gemileriyle seyahat etme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Her yaş grubundaki misafirlerimizin beklentisine ve mutluluğuna göre tasarlanmış cruise turlarımızda ister engin denizlere isterseniz de muhteşem nehirlere açılabilirsiniz. Farklı zevklere ve bütçelere göre tasarlanmış curise turlarımızı keşfetmek için hemen tıklayın.

GAZELLA CRUISE TURLARI

Gazella Cruise Nehir Turları

Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyadaki muhteşem nehirlerde benzersiz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Gazella Cruise Nehir turlarıyla muhteşem manzaraların eşlik ettiği nehirleri lüks, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip gemilerle keşfedin. Seyahat endüstrisinin en gözde turizm hizmetine dönüşen nehir turları ile seyahat alışkanlıklarınıza yenilik katın!

Noel Pazarları, Yılbaşı Özel Turları, Hollanda Laleleri ve birçok farklı temayı bulacağınız nehir turlarında Ren Nehri’nden, Avrupa’nın en uzun nehri Tuna’ya, Portekiz’in incisi Douro’dan, Fransa’nın lavanta döneminde bir başka olan Rhone Nehri’ne kadar birbirinden farklı deneyimler sunan Gazella Cruise Nehir turlarını şimdi keşfedin!

GAZELLA NEHİR TURLARI

Gazella Cruise Exclusive
Gemi & Nehir Turları

Alıştığınız Gazella tarzı artık açık denizlerde ve nehirlerde! Gazella Cruise Exclusive turlarımız ile hem son teknolojiye sahip, konforlu ve ihtişamlı cruise gemilerinin elit programlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Size özel olarak tasarlanmış bu turlarda birbirinden farklı coğrafyalarda cruise seyahatinin ayrıcalığını yaşarken, 20 kişiyle sınırlandırılmış gruplar, ev-alan-ev transferleriyle seyahat deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyoruz.

Gazella Cruise Exclusive turlarını hemen keşfedin!

GAZELLA CRUISE EXCLUSIVE TURLARI

GAZELLA NEHİR EXCLUSIVE TURLARI