Gazella Cruises

Gazella Cruise Nehir Turları

Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya kadar uzanan çok geniş bir coğrafyadaki muhteşem nehirlerde benzersiz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Gazella Cruise Nehir turlarıyla muhteşem manzaraların eşlik ettiği nehirleri lüks, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip gemilerle keşfedin. Seyahat endüstrisinin en gözde turizm hizmetine dönüşen nehir turları ile seyahat alışkanlıklarınıza yenilik katın!

Noel Pazarları, Yılbaşı Özel Turları, Hollanda Laleleri ve birçok farklı temayı bulacağınız nehir turlarında Ren Nehri’nden, Avrupa’nın en uzun nehri Tuna’ya, Portekiz’in incisi Douro’dan, Fransa’nın lavanta döneminde bir başka olan Rhone Nehri’ne kadar birbirinden farklı deneyimler sunan Gazella Cruise Nehir turlarını şimdi keşfedin!

GAZELLA NEHİR TURLARI

Gazella Cruise Exclusive Nehir Turları

Alıştığınız Gazella tarzı artık açık denizlerde ve nehirlerde! Gazella Cruise Exclusive turlarımız ile hem son teknolojiye sahip, konforlu ve ihtişamlı cruise gemilerinin elit programlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Size özel olarak tasarlanmış bu turlarda birbirinden farklı coğrafyalarda cruise seyahatinin ayrıcalığını yaşarken, 24 kişiyle sınırlandırılmış gruplar, ev-alan-ev transferleriyle seyahat deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyoruz.

Gazella Cruise Exclusive turlarını hemen keşfedin!

GAZELLA NEHİR EXCLUSIVE TURLARI