ARAMA SONUÇLARI

FİLTRELE

Tur Tipi

Tur Bölgeleri

Kalkış Tarihine Göre

Döneme Göre

0 Adet Tur, 1 Adet Ülke Listeleniyor

yeni zelanda Tümünü Temizle

DESTİNASYONLAR

Kara Turları 1

Yeni Zelanda

Doğal olanların, Maoriler’in toprakları Yeni ZelandaKaptan Cook’un keşfi ile başlayan hikâyesine eşlik eden doğası, hareketli havası ile uyum içinde dans ediyor. Hızlı değişimlerin ülkesi Yeni Zelanda…

İnsanları farklı bir gezegene gelmiş hissi veren Yeni Zelanda, şaşırtıcı etkileri ile karşılıyor sizi… Okyanusun maviliğini doğasının yeşili ile karıştıran ülkenin insanları oldukça kibar. Kendi kültürlerinin dünyanın her yerinde geçerli olduğunu sanmaları, sizin onlara olan merakınızı daha da artırıyor. Okyanusun çekinmeden verdiği çocukları kırlangıç, orfoz ve John Dory gibi balıklar, tabağınızın en nadide yerinde oturur. Yeni Zelanda halkının 1. Dünya Savaşı’ndan beri tükettikleri sert Anzak bisküvisi de savaşın esintilerini tül bir perde gibi örter adeta.

Sanatın kökleri ile başladığına inanan halk, en büyük festivali Artplash Festival ile dallarını meyvelendiriyor.

Her karışında macerayı hissetmek isteyenleri bekleyen Yeni Zelanda’da kano, kayak ve kaya tırmanışları gibi aktiviteler bulunuyor.

Güneşin şehri Nelson… Parlayan kumsalları ve hayalleri bekleyen manzaraları ile ışığını yayıyor üzerinize.

Yağmur ormanlarının arkasında kendini gizleyen Fox ve Franz Joseph Buzulu

Dağların beşiğinde uyuyan bir gölün kenarında Queenstown…  Gidenin hayatının yönünü belirleyen aktiviteleri ile dolu olan şehir.

Her senenin ilk günü Yeni Zelanda’da…  

Yeni Zelanda turu için de gerekli olan bilgiler; görülmesi gereken yerleri, Auckland hakkında bilgilere Popüler Şehirler ve gezi zamanlaması, sağlık, vize bilgileri, para birimi, yemek kültürü ve diğer detaylara Sıkça Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.