Vietnam - Laos - Kamboçya Turu

Vietnam - Laos - Kamboçya Turu

Vietnam - Laos - Kamboçya Turu Kasım 2022

Vietnam - Laos - Kamboçya Turu

14 - 24 Kasım 2022 Türk Hava Yolları ile Ev Alan Ev Transfer Maksimum 20 kişi
Kişi Başı
$ 3.290 30.630 ₺
Tek Kişilik Oda Farkı:
$ 690 | 6.424 ₺
Halong Bay | Hanoi | Ho Chi Minh City | Luang Prabang | Siem Reap
Göz kamaştırıcı doğal güzellikleri ve bunun yanında son derece zengin kültürleri ile 3 farklı eşsiz ülke...
Tüm Extra Turlar Dahil

Tüm Turlar Dahil

5*, 4*Superior Otel Seçenekleri

5*, 4*Superior Otel Seçenekleri

7 Öğle Yemeği ve 9 Akşam Yemeği Dahil

7 Öğle Yemeği ve 9 Akşam Yemeği Dahil

REZERVASYON YAP
1. Gün
İstanbul - Hanoi (14/11/2022)

Turumuz evinize gelen transfer aracımız ile başlıyor. İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Gazella Turizm deskinde buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat Türk Hava Yolları ait tarifeli uçak ile Hanoi’ye uçuyoruz. Yaklaşık 10 saatlik uçuşun ardından akşam saatlerinde Hanoi’ye varıyoruz. Sonrasında otelimize transfer olacağız. Kısa bir yenilenmenin ardından akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Yemeğin bitiminde otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

2. Gün
Hanoi (15/11/2022)

Kahvaltımızın ardından, şehir turumuz için otelimizden hareket ediyoruz. Gezimiz boyunca şehrin birbirinden güzel bulvarlarını, sömürge döneminden kalan kolonyel yapıları görecek, 11. yüzyılda inşa edilen ve Vietnam’ın ilk üniversitesi unvanını taşıyan Literatür Tapınağı’nı, Ho Chi Minh Mozalesi ve Kraliyet Sarayı’nı ziyaret edecek, Restored Sword Gölü’nü görecek, Etnoloji Müzesi’ni  ziyaret edecek ve Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan su kuklası tiyatrosunu izleyeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından Eski şehir merkezinde “rickshaw” denilen yerel araçlarla keyifli bir gezinti yapacağız. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi alacağımız yerel restorana gidiyoruz. Yemeğin ardından otelimize dönüş ve konaklama otelimizde.

3. Gün
Hanoi - Halong Bay (16/11/2022)

Kahvaltının ardından özel aracımız ile UNESCO  Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e gitmek üzere otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 4 saat (170 km) sürecek yolculuktan sonra Halong Bay’e varıyoruz. Dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen Halong Körfezi’nde yöreye ait “Junk Boat” ile körfez içinde adacıklar ve mağaralar etrafında gezinin keyfini çıkarıyoruz. Teknede alacağımız öğle yemeğinin ardından Halong Körfezi turumuza devam ediyoruz. Gezi sonrası akşam yemeğimiz ve konaklama teknemizde.

4. Gün
Halong Bay - Hanoi - Luang Prabang (17/11/2022)

Gün doğumunu teknemizde karşılayacak ve dileyen misafirler ile sabah Tai Chi yaparak güne zinde ve dingin başlayacağız. Kahvaltımızın ardından tekneden ayrılıyoruz. Özel aracımız ile Hanoi Havalimanı’na gidiyoruz. Akşam saatlerinde Laos’un başkenti Luang Prabang’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek bir yolculuğun ardından Luang Prabang’a varıyoruz. Havalimanında karşılanıp özel aracımız ile otele transfer oluyoruz.  Yerel restoranda alacağımız akşam yemeğimizin ardından otele transfer. Konaklama otelimizde.

5. Gün
Luang Prabang (18/11/2022)

Kahvaltımızı otelimizde alıyor ve şehir turumuz için hareket ediyoruz. Belki de Güneydoğu Asya’nın en iyi korunmuş şehri olan Luang Prabang gezimizde şehrin en eski tapınağı Wat Sene ve Wat Xieng Thoung’u gezeceğiz. Ardından Kraliyet Sarayı Müzesi’ni gezecek sonrasında şehrin yüksek noktalarından birinde gizli kalmış bir stupa’yı göreceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıyoruz. Ardından akşam pazarını gezecek şehri ve insanlarını daha yakından tanıma fırsatı bulacağız. Akşam yemeğimizin ardından dinlenmek için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün
Luang Prabang - Siem Reap (19/11/2022)

Kahvaltının ardından Ban Ouay, Ban Ou ve Ban Thapene köylerini ziyaret edecek, Hmong, Lowland, Khmu gibi birbirine benzer ama farklı etnik kökene sahip insanları tanıma fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından havalimanına transfer olacağız. Yaklaşık 2 saatlik kısa bir uçuşun ardından Siem Reap’e varıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün
Siem Reap (20/11/2022)

Kahvaltımızın ardından, UNESCO  Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Terasları'nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi Champey Restoran’da alıyoruz.  Günün kalanında efsanevi Angkor Wat gezimizi gerçekleştiriyor ve Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz. Gezimizin ardından akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün
Siem Reap - Saigon (21/11/2022)

Kahvaltımızın ardından havalimanına transfer oluyoruz. Sabah saatlerinde yaklaşık 1 saatlik uçuş ile Saigon’a uçuyor ve ardından turumuza başlıyoruz. Vietnam özgürlüğünün sembolü, ülkenin kalbi Cu Chi Tünelleri’ne gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – ABD Savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alıp turumuzun bitiminde otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği için belirlenen saatte buluşup restoranımıza gidiyoruz. Yemeğin ardından otele dönüş ve konaklama otelde.

9. Gün
Saigon (22/11/2022)

Kahvaltımızın ardından, Mekong Deltası'nın kalbinde yer alan, hayatın su üzerinde devam ettiği My Tho şehrine hareket ediyoruz. Varışımızı takiben tekneye biniyor ve Phoenix Adası’nı ve ada üzerindeki doğal yaşamı keşfe başlıyoruz. El yapımı hediyelik eşyalar, bölgeye özgü yapılmış özel tatlar, amatör müzisyenlerin şarkıları, taze meyve pazarları arasında rahatlatıcı bir gezinin ardından, faytonlar ile bölgedeki çiftliklerden birisini ziyaret edeceğiz. Çiftlik sakinleri ile tanışıp misafirperverliklerine tanıklık edecek ve bize sundukları ev yapımı ballı çayın tadına bakacağız. Öğle yemeğimizin ardından Saigon’a dönüyoruz. Turumuz şehrin coşkulu sokaklarına ve gösterişli tapınaklarına ev sahipliği yapan Çin Mahallesi Cho Lon gezisi ile devam ediyor. Turumuzun bitişiyle akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Konaklama otelimizde.

10. Gün
Saigon - İstanbul (23/11/2022)

Kahvaltının sonrasında şehir turumuza başlıyoruz. Başkanlık Sarayı, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh pazarından oluşan şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi şehir turumuz sırasında alacağız. Turumuzu tamamladıktan sonra havalimanına transfer oluyoruz. Akşam saatlerinde Türk Havayollarına ait tarifeliı uçak ile İstanbul’a uçuyoruz. Geceyi uçakta geçireceğiz.

 

11. Gün
İstanbul (24/11/2022)

Istanbul’a varışımız sabahın ilk saatlerine doğru olacak. Turumuz sizi adresinize bırakacak özel transferiniz ile son buluyor. Başka bir turumuzda görüşmemiz dileği ile.

TUR ROTASI

+ Ho Mihn City'de Fransız etkisine tanık olacağımız Notra Damme Kathedrali ile ünlü Fransız mimar Gustave Eiffel tarafından yapılan Eski Posta binasını ziyaret edeceğiz.

+ Cu Chi tünellerinde, kendimizi ABD-Vietnam savaşının içinde hissedeceğimiz tarihi bir yolculuğa çıkacağız.

+ Mekong Delta’sının kalbinde yer alan, hayatın su üzerinde devam ettiği My Tho şehrine gideceğiz.

+ Faytonlar ile bölgedeki çiftliklerden birisini ziyaret edip, çiftlik sakinlerinin misafirperverliklerine tanıklık edecek ve bize sundukları ev yapımı ballı çayın tadına bakacağız.

+ Fransız Kolonisinin merkezi olan ve halen Vietnam’ın başkenti olan Hanoi kentini baştan sona keşfedeceğiz.

+ Hanoi’de eski şehir merkezinde “rickshaw” denilen yerel araçlarla keyifli bir gezinti yapacağız.

+ Kızılırmak deltası kültürü insanlarının geleneksel gösterisi olan "Su Kuklası Tiyatrosuna" tanıklık edeceğiz.

+ 14 farklı endemik bitki ve 60 farklı endemik fauna türüne ev sahipliği yapan muhteşem doğasıyla UNESCO dünya mirası listeside yer alan Halong Bay'ı gezecek ve yöreye özgü Jung Boat'larda konaklayacağız.

+ Güneydoğu Asya'nın en iyi korunmuş şehri olan Luang Prabang'ı gezip, akşam pazarında yerel halkı daha yakından tanıma fırsatı bulacağız.

+ UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Angkor'u, Angkor Thom, Güney Kapısı,Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz.

+ Kimer Mimarisinin en güzel örneklerinden olan Angkor Wat'ın muhteşem manzarası eşliğinde noktalıyoruz.

Sağlıklı Seyahat Politikamız
Tura katılan misafirlerimizden , sağlık bakanlıkları tarafından onaylanmış çift aşı ibrazını veya son 3 ay içerisinde Covid-19 hastalığını geçirmiş olma zorunluğunu arıyoruz. Turlarımızda görev yapan, rehberimiz, yerel rehberimiz, araç şoförleri ve muavinlerimiz de çift aşılıdır.

İlgili ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği ek PCR ve kabul edilen aşı markalarının en güncel hallerinin takip edilmesi gerekmektedir.

Uçuş Detayları

01 – 10 Mayıs 2022 (Havalimanı buluşma tarihi 30 Nisan saat 23:00)
TK 164 01MAY ISTHAN 0205 1525
TK 163 10MAY SGNIST   2015 0455 +1 (İstanbul’a varış 11 Mayıs sabaha doğru 04:55’te)

 

 14 – 23 Kasım 2022 (Havalimanı buluşma tarihi 13 Kasım saat 23:00)
TK 164 14NOV ISTHAN 0205 1525
TK 163 23NOV SGNIST   2015 0455 +1  (İstanbul’a varış 24 Kasım sabaha doğru 04:55’te)

 

12 – 21 Aralık 2022 (Havalimanı buluşma tarihi 11 Aralık saat 23:00)
TK 164 12DEC ISTHAN 0205 1525
TK 163 21DEC SGNIST   2200 0455 +1 (İstanbul’a varış 22 Aralık sabaha doğru 04:55’te)

 

Gezi Zamanlaması
Kuzey Vietnam İki farklı mevsim var. Mayıstan ekime kadar sıcaktır, ancak yüksek nem önemli yağışlara neden olur. Hava kasımdan nisana kadar soğur ve çok daha kurak geçer. Aralık ve Ocak en soğuk aylardır - çoğu bölgede sıcaklıklar ortalama 10 ° C'ye kadar düşer.Orta Vietnam Orta Vietnam'ın yaz sezonu Ocak ayından Ağustos ayının sonuna kadar sürer. Hava sıcak ve kurak, sıcaklıklar 21 ° C ile 35 ° C arasındadır. Eylül ve Aralık ayları arasındaki koşullar  daha yağışlıdır, ancak sıcaklıklar ılık kalmaktadır.Güney Vietnam Güney Vietnam'ın sıcak ve kurak mevsimi Kasım'da başlar ve Nisan sonunda sona erer ve sıcaklıklar genellikle 30 ° C'ye ulaşır. Yağmur, Mayıs ve Ekim ayları arasında düşer, ancak hava hala ılık, genellikle 25 ° C ile 32 ° C arasında kalır. 

Kamboçya'yı yağmur az görüldüğü zamanlar Kasım ve Nisan ayları arasıdır. Bu süre zarfında, güney sahilinde dinlendirici bir kaçamağın tadını çıkarmak için harika bir zaman oluşturan berrak mavi gökyüzü göreceksiniz.

Bu dönemin dışında nem artar ve yağmurlar gelir, Kamboçyalı çiftçilere mahsullerini yetiştirmede yardımcı olur. Bununla birlikte, seyahat etmekten alıkonulmamalısınız - kırsal bölge gür ve yeşil, nehirler dolu ve akıyor ve tapınaklar sessiz. Bu, genellikle terkedilecek olan bazı dış tapınakları ziyaret etmek için en iyi zamandır. Yaz sonunda Kamboçya'nın gerçek harikalarından biri canlanıyor 

Küçük, kara ile çevrili Laos ülkesi, havanın sıcak ve kuru olduğu Ekim ve Nisan ayları arasında ziyaret edilebilir.

Nehir yolculuğu, yüksek su seviyelerinin Laos'un ana su yolu Mekong Nehri boyunca geçişi kolaylaştırdığı Kasım ve Ocak ayları arasında en iyisidir. Bolaven Yaylası'nı yılın bu zamanında ziyaret etmek de keyifli.Laos’un coğrafyası, iklimini şekillendirmede önemli bir rol oynamaktadır ve çoğunlukla kuzey, doğu ve orta bölgelerde bulunan dağlık bölgelerde soğuk hava hala bulunabilir. "Yeşil sezon", yağmurların ülkeye döndüğü Mayıs sonu ile Ekim arasında düşer. Bununla birlikte, duşlar genellikle kısa ve keskindir ve keşfiniz üzerinde çok az etkiye sahiptir. Yılın bu zamanında, şelalelerin bir kez daha akmaya başlaması ve çeşitli vahşi yaşamı çeken yemyeşil manzara ile ülke canlanır.

 

Bu Tur Kimler İçin Uygun ?
Farklı kültürleri tanımak isteyen gezginler için kaçırılmaması gereken bir gezi olmakla birlikte, tempolu bir tur olduğu unutulmamalı, kendini dinç hisseden her gezgin için uygundur.

 

Sağlık 
Yanınıza tropik bölgelere özel sinek kovucular almanızı tavsiye ederiz.  Eğer maceracı bir yemek yeme alışkanlığınız var ve sokaklarda açıkta satılan yiyeceklerden yiyorsanız; kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et, tavuk ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve ve sebzelerin iyi yıkanmış olmasından emin olunması, meyvelerin kabuğunun soyulduktan sonra yenmesini tavsiye ederiz.​

 

Vize Bilgileri   
Vietnam vizesi için öncelikle, Vietnam dış işleri Bakanlığı’ndan özel adınıza özel bir davetiye alınması gerekmektedir. Bu davetiyenin gelmesi 2-3 haftayı bulabilir. Bu nedenle tura katılmayı düşünüyorsanız 1 ay öncesinden tura kaydınızı yaptırmanızı öneririz.

Kamboçya'ya giriş yapabilemek için umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşlarının vize almaları gerekmektedir. Kamboçya vizesi, Türkiye'de bulunan fahri konsolosluklardan alınabileceği gibi, ülke sınır kapılarında da temin edilebilir. Diplomatik, hizmet ve hususi pasaport hamilleri ise, 30 günü aşmayan seyahatlerinde vizeden muaftır.

Laos vizesi, Vietnam'a ulaşıldığı gün alınmaktadır. 

VİETNAM İÇİN

Umumi Pasaport         Vize gerekli          

Yeşil Pasaport            Vize gerekli değil

Hizmet Pasaport         Vize gerekli değil

 

KAMBOÇYA İÇİN

Umumi Pasaport         Vize gerekli          

Yeşil Pasaport            Vize gerekli

Hizmet Pasaport        Vize gerekli

 

LAOS İÇİN

Umumi Pasaport         Vize gerekli          

Yeşil Pasaport            Vize gerekli

Hizmet Pasaport        Vize gerekli

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir. Hindistan vizesi için şahsi olarak konsolosluğa gidilmesi gerekiyor. Nepal vizesini hem konsolosluktan hem de havalimanından alabilirsiniz

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Uçuş Süreleri  
İstanbul ile, ülkenin en önemli şehirlerinden Ho Chi Minh City (Saygon) arası uçuş süresi yaklaşık olarak 10 saat 40 dakikadır.

Hanoi ile İstanbul arası uçuş süresi yaklaşık olarak 11 saat 10 dakikadır.

 

Para Birimleri
Vietnam’ın para birimi Vietnamese Dong’dur (VND). Seyahatiniz için yanınıza USD almanızı ve bunun küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Kamboçya’nın para birimi Kamboçya Rieli’dir (KHR). Seyahatiniz için yanınıza USD almanızı ve bunun küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Laos'un para birimi Laos Kipi'dir (LAK). Seyahatiniz için yanınıza USD almanızı ve bunun küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneririz.

 

Saat Dilimi
Türkiye ile her üç ülke arasında +2 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken seyahat edeceğimiz ülkelerde saat 14.00.

 

Telefon Kullanımı   
Tüm cep telefonu operatörleri, hattınız uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak Bölgelere göre şebeke sorunları yaşanabilir.

 

Gerekli Kıyafet ve Gerekli Eşyalar
Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz.

 

Yemek Kültürü
Bölgede Uzakdoğu yemek kültürüne oldukça benzer bir mutfak hâkim. Sokak satıcılarından bir şey almamanızı öneririz. Bunun yanında gideceğimiz restoranlar ve otellerde alacağımız yemeklerin damak tadınıza uygunluğunu fark edeceksiniz.

 

Elektrik  
Vietnam 220 V; A, B ve C tipi prizler kullanılır.

Kamboçya 230 V; A, C ve E tipi prizler kullanılır.

Laos'da 230 V; A / B / C / E /  F  tipi pirizler kullanılır.

 

Alışveriş
Hanoi’de ara sokaklara dağılmış geniş bir alışveriş bölgesi var. İpek kumaş ve hediyelik eşya bakımından zengin olan Hanoi'de her şey çok ucuz. Siem Reap’de bulunan Psar Chaa ve Night Market giyim kuşam ve hediyelik eşya alabilmeniz için uygun yerlerdir. Laos'da yöreye özgü, biblolar, takılar en alınan hediyelik eşyalardandır.

 

Önemli Not
Vietnam - Laos - Kamboçya Turuna 14 yaşından küçük çocuklar maalesef kabul edemiyoruz.

Pasaport sürelerinin, en az 6 ay geçerliliğinin gerekliliği ve en az iki boş sayfanın olması gerekir. *

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* Size özel araç ile ev - alan transferleri,
* Türk Hava Yolları ile İstanbul-Hanoi / Saygon-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve havalimanı vergileri,
* Yerel havaalanında Hanoi - Luang Prabang / Luang Prabang-Siem Reap / Siam Reap-Saigon arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin havalimanı vergileri,
* Hanoi'de 2 gece 4* otelde konaklama,
* Halong Bay'de 1 gece Junk Boat'da konaklama,
* Ho Chi Minh City'de 2 gece 4* otelde konaklama,
* Siem Reap'de 2 gece 5* otelde konaklama,
* Luang Prabang'ta 2 gece 4* otelde konaklama,
* Özel araç ile programda mevcut tüm geziler,
* Geziler esnasında gezilecek müze ve ören yerleri ile diğer noktalara giriş ücretleri,
* Programda belirtilen tekne gezileri,
* Programda belirtilen özel gösteriler,
* Programda belirtilen tüm öğle yemekleri,
* Programda belirtilen tüm akşam yemekleri,
* Gazella Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,
* Yurtdışı çıkış harcı,
* Covid-19 Seyahat Sağlık Sigortası,
* Laos vizesi.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
* Programda belirtilmeyen yemekler,
* Programda belirtilmeyen yemeklerde alınacak içecekler,
* Fazla bagaj ücretleri,
* Kişisel harcamalar,
* Vietnam C1 belge ücreti (Yeşil Pasaporta gerekmemektedir).
* Vietnam ve Kamboçya Kapı vizesi ücreti (Lütfen sıkça sorulan soruları okuyunuz).

Otel Listesi

Bu turdaki otellerin listesini aşağıda görebilirsiniz.

4 Yıldızlı Otel: Silk Path - Hanoi

http://hangbong.silkpathhotel.com

 

5 Yıldızlı Otel: Bhaya Classic Cruise – Halong Bay

www.bhayacruises.com

 

5 Yıldızlı Otel: Grand Hotel – Luang Prabang

www.grandluangprabang.com

 

5 Yıldızlı Otel: Lotus Blanc – Siem Reap

www.lotusblancresort.com

 

5 Yıldızlı Otel: Equatorial - Saigon

https://hochiminhcity.equatorial.com