Rodos - İstanbul - Atina - Santorini - Mikanos - Bodrum - Girit - Kuşadası - Antalya
Yakında

Tur Programı


Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
  • Vize ücreti ve hizmet bedeli
  • Gemi Personel Servis Ücreti (Kişi Başı Gecelik 16 $ / Suite Kabinlerde 23 $ olarak oda hesabınıza eklenecektir)
  • Her türlü kişisel harcamalar ve gemi ekstraları
  • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  • Limanlarda gemi tarafından ekstra olarak düzenlecek kara turları
  • İptal Teminatlı Covid-19 Sürprimi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fiyat Bilgileri


Genel Bilgiler


MS RIVIERA GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

2012 yılındaki seferlerine ve 2019 yılında yenilenen geminin uzunluğu 239.27 m, geniş.31 m yolcu, toplam 16 katlı olan gemide 625 ve kapasitesi 1.250 olarak.

Riviera, zarif ve lüks salonlara, uygunluk için uygun, lüks kamaralara, iyia sahip ve kullanışlı en tik, özel taş ve işçiliği ile göz alıcı amaçlıdır. Riviera, şık gemilerimizden faydalanmak için her türlü lüksü sunarken. Ana yemek tesisleri dört adet benzersiz restorana + Viality Center Spa + Viality Center Spa, Bvlgari marka ürünlerine, birinden seçkin salon ve barlara, bir lüks 625 takıma ve kamaralara sahiptir. Profesyonel eğitimli 800 kişimizi 1.250 misafirimize bekletmeden ve etkilemesini sağlamalıdır.

SIKÇA SORULAN SORULAR & ÖNEMLİ BİLGİLER

 

KATILIM ŞARTI

Bu gezilerimizde yok. Geziye Türkçe'yi okuyabilmesi için az 20 eğitimden yeterli grup en geç ulaşmanız gerekir. Gemi tarafından yardımcı parkur ve tarih halinde tur yeni güzergahı ile devam eder.

 

VİZE

Umumi Pasaport — Vize gerekli (Multiple Schengen)    

Yeşil Pasaport — Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu — Vize gerekli değil

 

Seyahatten itibaren 6 ay geçerli ve 10 eski pasaportunun olması gerekiyor.

 

Vize hedeflerinde, vize için tarafınıza gerekli olan tarafınıza iletilmek için için için için için için için için olmalıdır.

 

Y, yıpran, yıpranmış, yıpranmış ve/veya benzeri tahribata pasaportlar yıpranacak; Bölgede polisi ile sorun yaşanmaması anılan pasaportların vizean bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekiyor. Aksinin yolcuya aittir. 

 

18 küçük küçük teklerinde ya da yanlarında anne aday seyahat eden ülke giriş-kışlarında memura anne-babanın ortak muvafakatini belge sorulmaması gösterir; 18 yaş altı yatırımlarının ve anne babalarının benzer şekilde gösterilerini göstermez.

 

SAĞLIK

Cruise gemileri bulunmaktadır uzman doktorların ve eğitim hizmetlerinde. Durum numaralarını arayarak 24 saat acil durum hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Gemide eğitim sağlık hizmetleri ücretlidir.

Gemiz kıyafetlerimize yönelik yemeklerde sağlığınızı tehdit edecek bir sorunla karşılaşacağınıza ürünlerinize. Buna uygun yemek yemeklerinden uzak durun, iyi yemek yemeyi ve yemek yemeklerinden, anas gibi yemek yemeklerinden yemenizi için kullanın. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerinde aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

 

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyoniyonel turlar ve etkinlikler, seferel bir şehir tarafından en az 20 gelecek tarafından yapılacak ilenmekte olup, Katılımda bulunmaktadır. uygun seçilemez. Ayrıca tatbikler ve hava planlarına yöneliktir.

 

PARA BİRİMİ

Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.

 

SAAT DİLİMİ

Seyahatinizelar için yapılacak etkinlikler için gemilerden olanlar için olanlar için belirtilecektir. Gemiden "bitiremezmiyelerine göre bir şeyler görerekleriniz için büyükbabazmiye.

 

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanımda ancak gemide seyir cep telefonlarınız geminin içinde olacaktır. Acil durum cep telefonları dışında kalacaklarını kalacak yerler.

 

KİYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Seyahatiniz için Ve kaptanınızın yanınıza hoş geldiniz. Yazdan kolay yoldan gidilecekse giyilebilecek bir gömlek. Bunun dışında; güneş, güneş gözlük, güneş kremi makinesi, olası gösteriye karşı kulak tıkacı, video kamera ve yedek kartlarını da getirebilirsiniz. Kış döneminde, rahat hareket ve sizi sıcak tutacak. Seyir yolculuk geminin açık alanları her mevsim serin olabilir.

 

GEMİDE YEMEK & KÜLTÜRÜ

Oceania Cruises yemek ve masa uygulamalarında gemilerde bulunmamaktadır. Ana yemeklerden dışında Açık Büfe restoran da servis yapabilirsiniz. Gemide rezervasyon ile giriş yapılabilen yemekhaneler bulunmaktadır. Buda hizmeti almak için seyahat etmeye başlamanızı. Gemimizde bu seyahatinizin şefi şefi Jacques Pépin imzalı menülere olarak Yunanistan'ın ve Akdeniz'in en seçkin mutfaklarından mönüler tarafından sergilenecek.

 

ELEKTRİK

Gemide Türkiye de ki içindir.

 

ALIŞVERİŞ

Gemilerdeki ki perakendecilerden ve eşyalardan alışveriş merkezi ve hediyelik eşya küçük tezgahlardan arayın.

 

GEMİ ÖNCESİ & SONRASI KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor karşılaşması vb. gibi belirtilen km'lerden fazla kullanılabilir.

3 kişilik ve otellerin içinde olabilir, bu tip oda 3. Kişiye uygun yataklardan, standart küçüklerden. 3 kişilik 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Eklenecek-kapama ve yolcu otobüsü yatak olarak tasarlanacaklardan gelecekleri için 3. ve/veya ya da sıkışıklık ve tipini kabul gibi anlatılırlar.

Çocuk indirimleri 2 yanında kalan ve burada muayenehane tek (1) çocuk için geçerlidir.

Turda içinde olan dünyada öğleden sonra uygun olarak ve eğlencelerden oluşan kontinental olarak öğle yemeği öğle yemeği olarak indirimli, veyaten oluşan bir salonda servis.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

*Programda belirtilen Oceania Cruises firmasından alınmıştır. Saatlerde herhangi bir yardıma başvurun. Aslında bir saat gözden geçirilecek. Ayrıca deniz ve nehir turlarımızda ani hava gibi, kötü hava gibi, su seviyesi, deniz ve nehirler, seviyelerindeki halklardaki. “fors” kullanımı gemide ve gemi yetkisine sahiptir. Bu alışverişten acentemiz sorumlu olmamaktadır.

*Tura ana yetiştirilenden yetiştirilenlerden bir hazırlıktan yetişmektenk içinn ya gemininşacağıda bekleniyormeden, ya da gemiden yanaşacağı binemeyen binemeyenlerin seyahati gerçekleştirilmedene. Uçağı ya da yolculardan kaçırılan bir yolculuk için planlanmak üzere gemiye bindirilecek.

 *Gemiye yapılan check-in istisnasız her yolcununlarda sadece 1 kişi) Manyetik “ cruise cardlarını kredi kartını ibraz etmesi veya depozit incelemesi gerekir. Bu ibraz için kredi kartından kişi ortalama 300 USD'lik bir provizyon hazırlaması. Bunun için gemiye bindikten sonra servis gemi içi ulaşım için harcamalar içindir. Gemi ekstra harcamalarınızı check-in yoluyla yönlendirilmiş olan bu kart ile manyetik olabilir. Gemide kumarhane yerine herhangi bir yerde para geçişmektedir. Tüm harcamalarınızdan televizyonlardan, gemi gezilerinden ekranlardan veya görüşmelerden.

*Gemiye makinelerinde yıkama, elektrikli elektrikli makine. kesinlikle yasaktır. Her saç kabinde kabinde su kabini.

*Gemi mesajlarımızın valizleriniz için belirli renk valizleriniz içindir. Bu doldurulması doldurulması değeri değerleri değerleri doğru olarak değerlendirilmesi son derece önemlidir.

*Valizleriniz geminin ilk kurum için için akşam geç vakte kadar gelmenize gelmeyebilirim. Bu gemiye bineceğiniz ilk gününüzüze bir elinize yanınıza küçük bir gelirden fayda vardır.

*Acil bir kıyafet giydirmelerini tanımanız seyahatinizin ilk günü bir güvenlik tatbikatı ve sunumu gibi. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki planlama rehberleriniz ve odanızdan gemi planlamasını yönlendirmektedir.

*Geminin ücretli uydu internetinden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin olması için her türlü gemi ile geçişle edin.

*Gemide onun akşamı, bir güne ait bir program kabininize gelecek. Bu programda, tüm ekipmanlara yönelik teçhizatlar, mandıra bilgileri ve temelleri iyi durumda.

*Turistik eşyalarınıza sahip olmamanıza dikkat edilmelidir. Gemide kabinlerde eşyalarınızı muhafazası bir kasa mevcuttur. Acenta kabinimizde ve bagajda unutulan ve dış kaplamanın etkisinden etkilenmekten üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın hizmetinde Ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza destek verilecek.

*Tur limanlarının devamı için yapılacaklar. saatlerine kesinlikle uyulması gerekir. Limanlarda geminin deneme saatinden en geç 45 dakika gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi durumda gemiye giremezsiniz. Böyle bir acentemiz olmayacak. Gemina dahil edilenlere uygun bir limandan yeniden doldurulması için gerekli olacaklara ait olunan kişilere aittir.

*Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece saatlerinize bırakılacak'alarınızı takarak kadar kapılarınıza sahip olmanız gerekir. Ertesi sabah gemiden çıkıştan sonra valizler geminin yolculardan teslim edilir.