KOLAY PLANLAMA TAKVİMİ

ÜCRETSİZ EV - ALAN - EV TRANSFERİ

Yurt dışı turlarımızda size özel araçlar ile turumuzun başında sizi evinizden alıyoruz, havalimanına götürüyoruz ve turumuzun bitiminde sizi evinize bırakıyoruz.

TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL

Zengin içerikli gezilerimiz ile tur sırasında ek ücret ödemeden keyifli anlar yaşatıyoruz.

MAKSİMUM 20 KİŞİ

Sizlerle daha fazla ilgilenebilmek ve en iyi hizmeti sunabilmek adına gruplarımızı 20 kişi ile sınırlıyoruz.

KOLAY PLANLAMA TAKVİMİ

Gazella Cruise

Gazella Cruise Nehir turları ile muhteşem manzaraların eşlik ettiği nehirleri lüks, konforlu ve yüksek teknolojiye sahip gemilerle keşfedin. Seyahat endüstrisinin en gözde turizm hizmetine dönüşen nehir turları ile seyahat alışkanlıklarınıza yenilik katın!

Gazella Nomads

Gazella Nomads

“İleri seviye gezginlere”
dünyanın farklı noktalarına sunduğu özgün,
deneyim odaklı seyahatlerle hayalini kurdukları tatili gerçekleştirme imkanı veren Gazella Turizm’in yeni konsepti Nomads ile dünyayı keşfediyoruz.

37 derece.org

37 derece.org

37derece.org toplumsal konular ile ilgili birçok farklı projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amaç gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

Gazella Turizm sahipleri öncülüğünde kurulan 37derece.org, her sene topluma dokunan projeler yapmayı hedefler. Düzenlendiğimiz projeler ile insanlara ilham vermeyi, motive etmeyi, hayata bağlamayı ve en önemlisi mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

BLOG

Blog

25 yıldır dünyayı sizinle birlikte geziyoruz. Gezdiğimiz, gördüğümüz yerlerde keşfettiğimiz hikayeleri Gazella Blog’da sizinle paylaşıyoruz.

Siz de Gazella Blog’u takip edin, keşfedeceğiniz yeni kültürler ve coğrafyalar için ilham alın.

UsableTourProductNotFound