Havana - Varadero
1 Kişilik Fiyat
1.960 USD

2 Yetişkin Fiyatı
3.920 USD
70.878 TL
Taksit Seçenekleri

Tur Programı


1. Gün
İSTANBUL – HAVANA – VARADERO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check in işlemlerinin yapılmasının ardından Türk Havayolları’na ait TK 183 sefer sayılı uçak ile Havana’ya hareket ediyoruz. 13 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Havana Uluslararası Jose Marti Havalimanı’na varıyoruz. Havana’ya varışımız ile Varadero’a transfer oluyoruz. Yaklaşık 2 saat 30 dakikalık yolculuğun ardından Varadero’da varışımızla birlikte herşey dahil otelimize yerleşiyoruz. Otobüs yolculuğunun yorgunluğunu Dünyaca meşhur Varadero plajlarında ve denizinde atıyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün
VARADERO

Kahvaltının ardından her şey dahil konseptindeki otelimizde tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız. Öğle ve akşam yemekleri otelimizde. Konaklama otelimizde.

3. Gün
VARADERO - HAVANA

Kahvaltının ardından Havana’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımız ile birlikte şehir turumuza başlıyoruz. Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni göreceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacağız. Tur sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Konaklama Havana’daki otelimizde.

4. Gün
HAVANA

Kahvaltının ardından Vinales & Pinar del Rio turu için otelden ayrılıyor ve UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında vadinin ortasında bulunan restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği çiftlik puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını ücretini ödeyerek satın alabilirler. Günün sonunda Vinales Vadisi’nin tamamına hakim bir manzaraya sahip tepede içeceklerimizi yudumladıktan sonra Havana'ya geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda.

5. Gün
HAVANA

Kahvaltının ardından Benzersiz Havana turumuz için hareket edeceğiz. Eski Amerikan arabaları ile Öncelikle Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesi ile devam edeceğiz. Batista rejimi döneminde saray olarak kullanılmış devrim sonrasında da halkın hizmetine müze olarak açılan Devrim Müzesini gezeceğiz. Küba’nın en büyük müzesi olan Devrim Müzesinde, Küba bağımsızlık savaşı ve Küba Devrimi dönemlerinden kalma silahları, tanları ve eşyaları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olan; Kübalı sanatçıların canlı ritimleri ve salsa dansları eşliğinde, akşam yemeğini de alacağınız unutulmaz Küba Gecesine katılacağız. Konaklama otelimizde.

6. Gün
HAVANA- İSTANBUL

Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarına ait TK 183 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a uçuş. Uçuşumuz Karakas stoplu olacaktır. Yaklaşık olarak 1 saat 35 dakikalık bir bekleme olacaktır ve uçaktan İstanbul’a kadar inmeyeceğiz. Yeni güne uçakta gireceğiz...

6. Gün
İSTANBUL

Sabah saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezinizde buluşmak üzere..

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Havana (HAV) parkurunda gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Havana’da 5* otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklama,
 • Varadero’da 5* otellerde 2 gece her şey dahil konaklama,
 • Havana, şehir turu
 • Benzersiz Havana gezisi eski Amerikan arabaları ile 2 saatlik gezi
 • Öğle yemekli Vinales & Pinar del Rio gezisi
 • Alan-otel-alan transferleri,
 • Özel otobüs ile tüm transferler,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Otel vergileri,
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Küba gecesi
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası,
 • Vize ücreti
 • Seyahat sağlık sigortası,
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
16 Kasım 2022 | 22 Kasım 2022 5* Oteller 1.960 USD-2.060 USD-

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.