Fuji Dagi - Hirosima - Kyoto - Osaka - Nara - Tokyo - Kobe
4 & 5 Yıldız Oteller

4 & 5 Yıldız Oteller

Tüm Turlar Dahil

Tüm Turlar Dahil

4 Öğle ve 2 Akşam Yemeği dahil

4 Öğle ve 2 Akşam Yemeği dahil

1 Kişilik Fiyat
5.890 USD

2 Yetişkin Fiyatı
11.780 USD
259.912 TL
Taksit Seçenekleri
Son 6 kişi

Tur Programı


1. Gün
İstanbul – Narita – Tokyo

Programımız, sizi havalimanındaki buluşma noktamıza götürmek üzere verdiğiniz adrese gelecek özel aracınızın evinize ulaşması ile başlıyor. İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşarak, check-in işlemlerin tamamlanmasının ardından uçağımızı bekliyoruz. Türk Hava Yolları'na ait tarifeli sefer ile Tokyo’ya hareket edeceğiz.

Uçuş No: TK 50 (Türk Hava Yolları) - Kalkış: İstanbul - Tarih: 14 Temmuz 2023 - Saat: 15:50 - Varış: Tokyo - Tarih: 15 Temmuz 2023 - Saat: 08:50
2. Gün
Tokyo

Tokyo’ya varışımızı takiben şehir turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. Turumuza sahibine duyduğu sadakatten dolayı ölünceye kadar, her gün Shibuya metro istasyonunda bekleyen Hoçiko’nun hikayesinin yaşandığı Shibuya’dan geçerek başlıyoruz. Gezimizin devamında İmparator Meiji ile İmparatoriçe Shōken'ın ruhlarına adanmış, 365 farklı türde ağaçtan oluşan ormanlık alandaki Meiji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınağın etrafında kötü ruhları kovduğuna inanılan, sağlık, aşk, mutluluk getirdiği düşünülen birçok muska göreceğiz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasını takiben yönümüzü Japonya’nın ‘Central Parkı’ diyebileceğimiz, en büyük parklarından olan, içinde hokkabazlardan komedyenlere, Latin danslarından costplayerlara kadar birçok farklı aktiviteyi görebileceğimiz Yoyogi parkına yöneltiyoruz. Gezimiz sonrasında 645 yılında inşa edilen, devasa giriş kapısı ve renkli mimarisi ile Tokyo’nun en eski Budist tapınağı olan Sensoji tapınağını (Asakusa) ziyaret ediyoruz. Rivayete göre iki kardeş balık tutarken merhamet tanrıçası Kannon’un heykelini yakalar daha sonra heykeli geri nehre atarlar ancak heykel her defasında yanlarına gelir. Bunun üzerine kardeşler, tanrıça kannon adına Sensoji Tapınağını inşa ederler. Rehberimizin vereceği serbest zamanda tapınağın etrafındaki Pazar sokağından Japon kültürünü yansıtan hediyelik eşyalar bulmak mümkün olacaktır. Gezimizin ardından günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün
Tokyo - Fuji Dağı – Oshıno Hakkaı – Kyoto

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yaparak ayrılıyoruz. Bugün valizlerimiz tren yolculuklarında rahat hareket edebilmemiz için özel otobüsümüz ile Kyoto'ya gönderileceğinden yanınıza gerekli eşyaları taşıyabileceğiniz ufak bir çanta almanızı rica ediyoruz. 2 saat sürecek keyifli bir yolculukla, eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, Hokusai’nin ünlü Büyük dalgasında resmettiği, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’ye gideceğiz. Bu görkemli dağı en güzel görebileceğimiz yerlerden biri durumundaki geleneksel bir Japon köyü Oshino Hakkai’ye gideceğiz. Yerel halk tarafından yaygın bir şekilde kullanılan sazlardan çatıları yapılmış evleriyle, yemyeşil doğası, eski sokakları ve samuray silahlarının sergilendiği açık hava müzesi ve tarihi su değirmeni ile hem Oshino Hakkai köyünü gezeceğiz hem de eşsiz Fuji Dağı manzarasını çıkaracağız. Tur bitimi ayrıca Fuji Dağı’nın çevresinde bulunan 5 gölden en büyük ikinci göle, Kawaguchiko Gölü’ne giderek Fuji Dağı’nı daha yakından görme şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi turlar esnasında alacağız. Fuji Dağı’nı keşfettikten sonra Odawara’ya geçerek, Kyoto’ya gitmek üzere hızlı trene bineceğiz. 2 saat sürecek tren yolculuğumuzu takiben Kyoto’dayız. Varışımıza istinaden maiko denilen Japon dansçıların sergilediği geleneksel Japon dansları eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Yemeğimizin ardından keyifli bir yürüyüş turu yaparak otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün
Kyoto – Gion Matsuri Festivali

Sabah kahvaltımızın ardından 869 yılında doğal afetlere, salgın hastalıklara, yangınlara neden olduğu düşünülen tanrı ve tanrıçaları yatıştırmak için düzenlenen bir yatıştırma töreni olarak ortaya çıkan, zamanla kutlamaya dönen, 2009 yılında UNESCO ‘Dünya miras etkinliği’ olarak kabul edilen Japonya’nın en ünlü festivallerinden biri olan Gion Matsuri Festivaline katılacağız. Sabah erken saatlerde rengarenk görüntülere sahne olan meşhur geçit törenini izledikten sonra gün boyu süren festivalin tadını çıkarabilirsiniz. Gion Matsuri'nin bu kadar etkileyici olmasının ana sebeplerinden biri, 25 metreye varan boyları, 12 tona varan ağırlıkları ve insan büyüklüğündeki tekerlekler üzerinde çekilen hoko'nun muazzamlığıdır. Hem yama hem de hoko özenle dekore edilmiştir ve benzersiz temaları temsil eder. Festival esnasında Yasaka tapınağından veya Yamaboko şamandırasında satılan ‘Chikami’lerden satın alabilirsiniz. ‘Chikami’ pirinç keki olarak bilinen hamurların saz veya bambu yapraklarına sarılarak süslenmesidir. Festivalde kullanılan bu süslü kekler yenilmezler. Bu özel süslerin insanı bir yıl boyunca nazardan, hastalıklardan koruduğuna ve şans getirdiğine inanılır. Gion Matsuri Festivalinin olmazsa olmazı, sokaklarda açılan yiyecek, içecek stantları ve rengarenk yukata giymiş kadınlardır. Gece bile açık olan bu stantlarda Japonya’nın geleneksel yemeklerinden olan yakitori, balık şeklindeki kurabiyeler ‘taiyaki’, okonomiyaki krepleri ve geleneksel Mochi gibi Japonlara özgü tatlıları deneme fırsatı bulabileceksiniz. Festivalin ardından rehberimizin belirlediği saatte buluşup dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Konaklama otelimizde.

5. Gün
Kyoto – Osaka

Sabah kahvaltımızın ardından Kyoto şehir turumuza başlıyoruz. Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu güzel ve ruhani eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri. Şehir turumuz esnasında, 15.yy’da inşa edilen, içerisinde Otawa şelalesinin bilgi, sağlık ve uzun ömrü simgeleyen kutsal suları ile devasa kırmızı, beyaz Niomon kapısından girilen, Pek çok inanışa ev sahipliği yapan Kiyomizu Tapınağını (dışarıdan), 1603 yılında inşa edilmiş olup bir süre imparatorluk sarayı olarak kullanılan, 18.yy’da çıkan yangınla tahrip olan beş katlı kale kalenin bulunduğu ana savunma kısmı, Ninomura sarayını kapsayan ikinci kısım ve kiraz, erik, akçaağaç, ginkgo gibi birçok farklı türde ağaçlarla çevrili olan bahçesi ile üç kısımdan oluşan, 1994 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine alınan Nijo Kalesi Kompleksini, Her katı farklı bir mimari üslupla inşa edilmiş, büyük bir gölete bakan, en üst iki katı tamamen altın varakla kaplı bir zen tapınağı olan altın köşk Kinkakuji ziyaret edeceğiz. Tur bitimi geleneksel uzun giysileri olan hem kadınlar hem erkeklerin giyebildikleri Kimono kıyafetleri ile geleneksel çay seremonisine katılacağız. Bu eşsiz deneyimin ardından Osaka’ya geçiyoruz. Konaklama Osaka’da bulunan otelimizde.

6. Gün
Osaka – Hiroşima – Miyajima – Osaka

Sabah kahvaltısının ardından, Hiroşima’ya gitmek üzere tren istasnyonuna transfer olacağız. Yaklaşık iki saat sürecek olan shinkansen (yüksek hızlı tren) ile yolculuğumuz ardından II. Dünya savaşında ABD’nin, ilk atom bombası atıp yüzde yetmişini yok ettiği, bu olaydan önce şehrin siyasi ve ticari kalbi olan Hiroşima’da UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki 120.000 metrekareyi aşan Barış Anıtı Parkı’nı gezeceğiz. Parkın ana tesisi Barış Anıtı Müzesidir. İki binadan oluşan müze, Hiroşima’nın tarihini ve nükleer bombanın gelişini araştırıyor. Bölgede ilk patlama ve radyasyona bağlı olarak ölenler için kemerli bir anıt mezar bulunmaktadır. Kemerin altında 220.000 den fazla olan bu isimlerin kaydının da bulunduğu taş bir sandık vardır. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Yemeğin ardından Japonlar için kutsal bir yer olan ve ülkenin en güzel manzaralarından biri olarak değerlendirilen, gelgit sularının üzerinde yüzüyormuş gibi görünen Tori Kapısını ve Tori kapısı gibi ana binası da su üzerine kurulan tapınak Itsukushima’yı görebileceğimiz Japoncada ‘tapınak adası’ anlamına gelen Miyajima Adasına gideceğiz. Tur bitimi takiben Japonya’nın saatte 240-320 km hızla giden yüksek hızlı treni Shinkansen ile Osaka’ya hareket edeceğiz. Osaka’ya varışımız ile Dotonbori’de kısa bir şehir turu yapacağız. Turumuzun bitiminde dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız. Konaklama otelimizde.

7. Gün
Osaka – Kobe – Nara – Osaka

Kahvaltımızın ardından Kobe’ye geçiyor ve şehri keşfediyoruz. Kobe şehir turumuz esnasında Kobe’nin liman bölgesinde modern sanat enstalasyonları ve fıskiyelerden oluşan bir koleksiyonla noktalı açık avlularla kaplı, 1994 yılındaki yıkıcı depremde vefat edenler anısına yapılmış bir anıtı barındıran Meriken Parkı, yine park alanının içerisinde bulunan, yelken görüntüsü çağrıştırması amaçlanan dramatik bir beyaz çerçeve ile kaplı, tarihi tekneleri ve modern gemi maketleri sergilenen Denizcilik müzesi, müzenin diğer bir kısmını oluşturan Kawasaki şirketinin tarihini ve başarılı ürünlerini sergileyen Kawasaki Müzesi, 1963 yılında inşa edilen 100 metre yükseklikteki seyir terasına sahip ( 2024’e kadar tadilatta olacağından panoramik olarak görebileceğimiz) Denizcilik Müzesi’nin batısında, limanın ve şehrin sembolü haline gelen benzersiz, kırmızı boyalı, çelik bir yapı olan Kobe Liman Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında yerel bir restoranda alacağız. Yemeğin ardından Japonya'nın eski başkentlerinden biri olan ve aynı zamanda tarihte Japon sanatlarının, el sanatlarının, edebiyatın, kültürün ve sanayinin beşiği olan Nara’ya gideceğiz. Dünyanın en büyük ahşap binası olan aynı zamanda Japonya’nın en büyük bronz Buda heykellerinden birine ev sahipliği yapan, 752 yılında Japonya’daki tüm Budist tapınaklarının baş tapınağı olarak inşa edilen, ünlü tapınak Todaiji, Nara şehrinin korunmasından sorumlu tanrıya adanmış, ibadet edenler tarafından bağışlanan bronz ve taş fenerlerle bilinen Nara’nın en ünlü tapınaklarından Büyük Kasuga Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Ardından dinlenmek üzere Osaka’da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün
Osaka – Tokyo

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Osaka’ya geleneksel olarak "Milletin Mutfağı" veya Japonya’nın gurme yiyecekler başkenti gözüyle bakılmaktadır. Osaka sade anlamıyla "Büyük Tepe" ya da "Büyük Bayır" anlamına gelir. Şehirden ayrılmadan önce 1585-1598 yılları arasında Japonya’ya hükmeden, ulusal birliği sağlayan ‘Toyotomi Hideyoshi’ tarafından Japonya’nın merkezi olması için inşa ettirilen ve o dönemin en büyük kalesi konumunda olan, inşasında ortalama 100.000 işçinin çalıştığı bilinen ancak Hideyoshi’nin ölümünün ardından Tokugawa birlikte tarafından yıkılıp 1620’lerde tekrar inşa edilen ve geçirdiği son restorasyondan sonra içi tamamen modernize edilen Osaka Kalesini (dışarıdan) göreceğiz. Bu ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi alıyor ve Tokya’ya gitmek üzere tren istasyonuna geçiyoruz. Tokyo’ya varışımızı takiben Japonya’nın elektronik mağazalarıyla ünlü, anime ve mangalar için birçok mağaza bulabileceğiniz Akihabara’ya gidiyoruz. Sonrasında Giza Bölgesinde keyifli bir yürüyüşümüz olacak. Turumuzun ardından Tokyo’da bulunan otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

9. Gün
Tokyo – Istanbul

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Narita havalimanına transfer oluyoruz. Ardından Türk Hava Yolları’na ait tarifeli sefer ile İstanbul’a hareket edeceğiz. Varışımız akşam saatlerinde olacak. Turumuz, sizi önceden vermiş olduğunuz adrese götürecek olan araç ve şoförünüzle buluşmanız ve transferiniz ile son buluyor.

Uçuş No: TK 51 (Türk Hava Yolları) - Kalkış: Tokyo - Tarih: 22 Temmuz 2023 - Saat: 10:35 - Varış: İstanbul - Tarih: 22 Temmuz 2023 - Saat: 17:35

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul –Tokyo - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve Havalimanı vergileri
 • Tokyo’da 2 gece 5* otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Kyoto’da 2 Gece 4* otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Osaka’da 3 Gece 4* otelde kahvaltı dahil konaklama
 • Odawara-Kyoto, Osaka-Hiroshima ve Hiroshima-Kobe, arası hızlı trenlerle ulaşım
 • Ev – alan – ev transferi de dahil olmak üzere programda belirtilen tüm transferler
 • Özel araç ile programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri
 • Geziler esnasında gezilecek müze ve ören yerleri ile diğer noktalara giriş ücretleri
 • Programda belirtilen tekne gezileri
 • Tur boyunca alınacak 4 öğle ve 2 akşam yemeği
 • Gazella Turizm profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Covid 19 Seyahat Sağlık sigortası
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Programda belirtilmeyen yemekler
 • Programda belirtilen yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Fazla bagaj ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler (İsteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
14 Temmuz 2023 | 22 Temmuz 2023 4* ve 5* Oteller 5.890 USD5.890 USD6.780 USD-

Genel Bilgiler


Otellerimiz
4 * Keio Plaza Otel vb. - Tokyo
http://www.keioplaza.com/

5 * Otel Nikko Princess vb. - Kyoto 
http://princess-kyoto.co.jp/

4 * Ana Crowne Plaza vb. - Hiroşima
www.anacrowneplaza-osaka.jp/

5 * Otel Okura vb. - Kobe
http://www.kobe.hotelokura.co.jp/en/

Katılım ŞArtları
Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.


Vize
Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Umumi Pasaport                           Vize gerekli değil               

Yeşil Pasaport                                Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu                         Vize gerekli değil

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Sağlık
Düzenli ilaç kullananların, ihtiyaçtan daha fazla ilacı yanlarında getirmeleri önerilmektedir. Çünkü ülkede her türlü ilaç bulunamıyor. Bunun yanı sıra ciddi bir sağlık sorununuz varsa (kalp, tansiyon, şeker vs.) doktorunuz tarafından imzalı bir belgeyi yanınızda bulundurmanız yararlı olacaktır. Ayrıca çeşme suyu içmemeniz, ilk defa sizin açacağınız kapalı şişe su içmenizi öneririz.


Uçuş Süreleri
İstanbul                           Narita                   14 sa 30 dk


Konaklama
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.

3 Kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.


Para Birimi
Japonya para birimi Yen’dir (JPY). Bu gezi için yanınıza USD almanızı ve bunun da küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.


Saat Dilimi
Türkiye ile Japonya arasında +6 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken seyahat edeceğimiz Japonya’da saat 18.00.


Telefon Kullanımı
Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak ülkenin bazı kesimlerinde şebeke olmayabilir.


Yemek Kültürü
Bölgede Uzakdoğu yemek kültürüne ait bir mutfak hâkim. Sokak satıcılarından bir şey almamanızı öneririz. Bunun yanında gideceğimiz restoranlar ve otellerde alacağımız yemeklerin damak tadınıza uygunluğunu fark edeceksiniz.


Elektrik
Japonya’da genelde 100 V kullanılıyor. Japonya’da İngiliz tipi üç pimli prizler kullanılmaktadır. Prizlerin uymadığı yerlerde sorun yaşamamak için elektronik mağazalarında satılan üniversal fiş adaptörlerinden alınabilir. Prizlerin örnekleri http://localti.me/tokyo-japan sitesinden görülebilir. Adaptör getirmenizi öneririz. Kore’de Türkiye’de olduğu 220V ikili prizler kullanılmaktadır. Adaptöre gerek yoktur.

Alışveriş
Japonya özellikle elektronik konusunda tam bir alışveriş cennetidir. Bunun haricinde geleneksel kıyafetler ve hediyelik eşyalar alınabilir.


Önemli Not
*** Bu tura 14 yaşından küçük çocukları maalesef kabul edemiyoruz.

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gazella sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

Gazella, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gazella, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gazella sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.