ÜCRETSİZ EV - ALAN - EV TRANSFERİ

Yurt dışı turlarımızda size özel araçlar ile turumuzun başında sizi evinizden alıyoruz, havalimanına götürüyoruz ve turumuzun bitiminde sizi evinize bırakıyoruz.

TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL

Zengin içerikli gezilerimiz ile tur sırasında ek ücret ödemeden keyifli anlar yaşatıyoruz.

MAKSİMUM 20 KİŞİ

Sizlerle daha fazla ilgilenebilmek ve en iyi hizmeti sunabilmek adına gruplarımızı 20 kişi ile sınırlıyoruz.

Gazella Cruise

İleri Seviye Gezginler açık denizlerde ve nehirlerde yepyeni bir deneyimle tanışıyor. İzlanda Fiyortları, Grönland, Karayipler, Alaska, Avustralya Yeni Zelanda, Antartika ve Küba gibi birbirinden farklı ülke ve bölgelerin yanı sıra aralarında Mississippi’nin de bulunduğu, dünyanın en uzun nehirleri Gazella Cruise gezginlerinin rotasında yer alıyor.

Alıştığınız Gazella Turizm tarzını masmavi sularda da deneyimleyin.

Gazella Nomads

Gazella Nomads

“İleri seviye gezginlere”
dünyanın farklı noktalarına sunduğu özgün,
deneyim odaklı seyahatlerle hayalini kurdukları tatili gerçekleştirme imkanı veren Gazella Turizm’in yeni konsepti Nomads ile dünyayı keşfediyoruz.

37 derece.org

37 derece.org

37derece.org toplumsal konular ile ilgili birçok farklı projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amaç gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

Gazella Turizm sahipleri öncülüğünde kurulan 37derece.org, her sene topluma dokunan projeler yapmayı hedefler. Düzenlendiğimiz projeler ile insanlara ilham vermeyi, motive etmeyi, hayata bağlamayı ve en önemlisi mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

BLOG

Blog

25 yıldır dünyayı sizinle birlikte geziyoruz. Gezdiğimiz, gördüğümüz yerlerde keşfettiğimiz hikayeleri Gazella Blog’da sizinle paylaşıyoruz.

Siz de Gazella Blog’u takip edin, keşfedeceğiniz yeni kültürler ve coğrafyalar için ilham alın.

UsableTourProductNotFound