MENU
Kelime veya Ülke Arayın
tur bölgesi
 • Kuzey Amerika
 • Orta ve Latin Amerika
 • Kuzey Avrupa ve Rusya
 • Güney Avrupa
 • Orta Asya ve Japonya
 • Güney Doğu Asya
 • Hindistan Alt Kıtası
 • Kuzey Afrika ve Orta Doğu
 • Orta ve Güney Afrika
tur dönemi
 • Yılbaşı , Sömestre ve Kış Turları 2019
 • İlkbahar Turları 2019
 • Yaz ve Şeker Bayramı Turları 2019
 • Kurban Bayramı Turları 2019
tur tipi
 • Kültür Turları
 • Gemi Turları
 • Nehir Turları
 • Vahşi Yaşam Turları
 • Trekking Turları
 • Size Özel Turlar
Kapat
Select Bellejour ile Tuna Nehri ve Main Turu

Select Bellejour ile Tuna Nehri ve Main Turu

Select Bellejour ile Tuna Nehri ve Main Turu

tarih
15 Eylül 2018
şehirler
Bamberg, Bratislava, Durnstein, Frankfurt, Mainz, Melk, Miltenberg, Nurnberg, Passau, Regensburg, Viyana, Wurzburg
gemi firması
ulaşım
rehberlik
Grup 20 kişi ve üzeri olduğu taktirde Türkçe Rehberlik
vize durumu
Vizeli

yazdır

bu tura
katıl

Select Bellejour ile Tuna Nehri ve Main Turu Tur Fiyatları

Orta Güvertede Kişi Başı Ücret
1.990 EURO
Üst Kabinde Kişi Başı Ücret
2.190 EURO
EURO
Havaalanı , Liman Vergiler ve Sigorta
Dahildir

Sizi Arayalım

0(212) 233 1598

0(549) 433 4445

program gemi özellikleri Hizmetler
 • 01. Gün

  15-09-2018
  İstanbul

   Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri. Saat 07.55'te   Türk Hava Yolları’nın TK 1587 sefer sayılı uçuşu ile Frankfurt’a hareket. Saat 10.10 'da  Frankfurt’ta varış panoramik kısa bir şehir turu ve Mainz’a hareket.

 • 02. Gün

  16-09-2018
  Bratislava

  Miltenberg, Main nehri kıyısında iyi korunmuş bir ortaçağ köyüdür.  Burada bulunan ‘bar Hotel zum Reisen’ Almanya'daki en eski barlardan biri olarak bilinir. Eski şehir, Mainz Kapısı ve köprüsü arasındadır. Miltenberg köprüsü, kalesi ve evleri ile etkileyici ve görülmeye değerdir.

 • 03. Gün

  17-09-2018
  Wurzburg

  Main Nehri üzerinde yer alan Würzburg, Bavyera eyaletinin kuzeyinde yer alır ve beşinci büyük kentidir. Würzburg tarihi yapısı 1981'de UNESCO tarafından korunma altına alınmıştır. Würzburg, romantik yolun kuzeydeki başlangıç noktasıdır. Almanya'nın en büyük ve en eski üzüm bağlarını barındıran bir şehirdir.  Bavyeralı biracıların yanında Aşağı Frank ülkesinin şarap kentidir.

 • 04. Gün

  18-09-2018
  Bamberg

  Bamberg, Almanya’nın yukarı Frankonya bölgesinde yer alır, Regnitz Nehri üzerinde olup, nehrin Main Nehri ile birleşme noktasına yakın mesafede kurulmuştur. 1993 ‘ten beri şehrin büyük bir kısmı UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almaktadır. Koruma altındaki bölgelerden olan Altstadt, tamamen korunmuş, muhteşem tarihi mimarisi ile neredeyse hiçbir modern unsur barındırmayan şehir planlaması ile Bavyera bölgesinin incisidir. Bamberg, Almanya’nın en güzel yerleri arasında gösterilir, şehir nehir ve kanallar aracılığı ile bölünmüştür. Şehir, orijinalinde tıpkı İstanbul gibi yedi tepe üzerine kurulmuştur.

 • 05. Gün

  19-09-2018
  Seyir Halinde

  Tarihte Roma-Germen İmparatorluğu’nun uzun dönem başkentliğini yapmıştır. Münih’ten sonra Bavyera eyaletinin en kalabalık ikinci şehridir. Konum olarak, Pegnitz Nehri, Ren Nehri ve Main-Tuna kanalının etrafında kurulmuştur. Sanayi devriminden sonra Almanya’nın ‘’Endüstri Başkenti’’ olarak bilinir. Ortaçağ’dan fırlamış gibi görünen kanalları, gotik mimarileri ile ziyaretçilerini büyüleyen bir şehirdir. Şehirde her yıl onlarca fuar düzenlenir.

 • 06.Gün

  20-09-2018
  Seyir Halinde

  Regensburg; İkinci dünya savaşında Almanya’da en az hasar gören şehirlerden biridir. Tuna, Regen ve Naab Nehirlerinin birleştiği noktada yer alır. Romalılar tarafından keşfedilmiş olan şehir, 2006’dan beri UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Orta Çağ’a dayanan birçok simgesel yapıya sahiptir. Almanya’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir. Avrupa’nın en modern üniversite hastanelerinden biri olan ‘’Universitatsklinikum’’ Regensburg’a ev sahipliği yapmaktadır.

 • 07.Gün

  21-09-2018
  Linz

  Üç nehrin birleştiği bir konumda bulunan Dreifl üssestadt (üç nehrin şehri) Passau, Bavyera eyaletinin en önemli ortaçağ şehirlerindendir. Tuna nehri burada Inn ve Ilz nehirleri ile buluşmasıyla birlikte Avrupa’nın en önemli suyolu olma özeliğini elde ediyor. Ortaçağdan bu yana çok iyi korunan Passau ve St Stephan Katedrali Avrupa için önemli bir cazibe merkezidir.
  Tuna Nehri üzerinde bulunan Linz, Avusturya’nın 3 büyük şehri ve 2009 yılında Litvanya’nın başkenti Vilnius ile birlikte Avrupa’nın kültür başkenti olmuştur. 2014 yılında bu yana UNESCO’nun yaratıcı şehirler listesindedir. Linzer pastaları ile ünlü olan bu şirin şehir zengin ve renkli şehir yaşamı ile birçok gezgin için cazibe merkezi olmuştur.

 • 08.Gün

  22-09-2018
  Bratislava

  Tuna nehrinin zamanla oluşturdu tepenin yamacında kurulu Bratislava harikulade bir yere sahip. Müthiş saray ve barok yapıtlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak.

 • 09. Gün

  23-09-2018
  Viyana

  Beethoven, Mozart, Haydn gibi birçok klasik müzik ustasının yetişmesine ve konserlerine sahne olmuş, ünlü ressam Gustav Klimt’e ilham kaynağı olmuş bir şehir Viyana. Sarayları, operaları, müzeleri, barok, gotik, modern, post modern binaları ve buram buram tarih kokan sokaklarıyla tam bir kültür mirası durumundadır. Viyana, farklı imparatorluklara başkentlik yapmış, tarih kültür ve mimari alanda kozmopolit bir şehirdir. Kültürel dokusunun yanında mutfağı da görülmeye değerdir. Her tür yemek çeşidine rastlayabileceğiniz Viyana mutfağının en ayırt edici özelliği ise farklı lezzetteki sosların birbiri ile harmanlanmasından ortaya çıkan aromalardır. Seyahatiniz sırasında mutlaka denemenizi öneririz.

 • 10. Gün

  24-09-2018
  Viyana

  Kahvaltıdan sonra, kısa süre serbest zaman ve havaalanına transfer. Saat 14.10'da  TK 1886 Nolu sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket. Saat 17.25'te İstanbul’a varış.

 • Select Bellejour

Select Bellejour

Yapım Yılı: Yolcu Kapasitesi: Genişlik: Uzunluk: Toplam Kabin Adedi: Personel: Bar: Restorant:

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:
THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
M/S Bellejour gemisinde 9 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)
 Erken kahvaltı büfesi (her sabah)
Program dâhilinde tüm transferler
 Hoş geldin büfesi
Beş çayı veya gece yarısı ikramı
Gemideki yemeklerde alınan çay, kahve ve su
Gemideki tüm aktiviteler
Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda en az 20 kişi)
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
Seyahat ve Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır) 
Liman vergileri, seyahat sigortası, hava limanı vergileri (480  €)
 Hoş geldin kokteyli ve Kaptanın Gala Kokteyli 
Hoş geldin ve Kaptanın Gala Yemeği
 24 Saat kahve (kahve istasyonlarında)
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 60 Euro tavsiye edilmektedir)
Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)
Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.
Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği
Turumuzun son günü öğle ve akşam yemekleri
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ 70 yaşa kadar sınırlıdır. 70 yaş ve üzeri için 25 EUR sür prim uygulanır. 
(Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlığa kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır. İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır. Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)
Schengen vize ücreti 130 Euro
 

Sizi Arayalım Sizi Arayalım
Canlı DestekCanlı Destek
Gazella Turizm iletişim +90 212 233 1598
+90 549 433 4445

e-bülten kayıt

E-bültenimize kayıt olarak bizden en son tur bilgilerini, kampanyaları ve diğer aktiviteleri haber alabilirsiniz.