MENU
Kelime veya Ülke Arayın
tur bölgesi
 • Kuzey Amerika
 • Orta ve Latin Amerika
 • Kuzey Avrupa ve Rusya
 • Güney Avrupa
 • Orta Asya ve Japonya
 • Güney Doğu Asya
 • Hindistan Alt Kıtası
 • Kuzey Afrika ve Orta Doğu
 • Orta ve Güney Afrika
tur dönemi
 • Yılbaşı , Sömestre ve Kış Turları 2019
 • İlkbahar Turları 2019
 • Yaz ve Şeker Bayramı Turları 2019
 • Kurban Bayramı Turları 2019
tur tipi
 • Kültür Turları
 • Gemi Turları
 • Nehir Turları
 • Vahşi Yaşam Turları
 • Trekking Turları
 • Size Özel Turlar
Kapat
Select Bellejour ile Kuzey Avrupa, Hollanda, Belçika

Select Bellejour ile Kuzey Avrupa, Hollanda, Belçika

Select Bellejour ile Kuzey Avrupa, Hollanda, Belçika

tarih
18 Ağustos 2018
şehirler
Amsterdam, Antwerp, Brüksel, Dordrecht, Gent, Rotterdam
gemi firması
ulaşım
Uçaklı Paket
rehberlik
Grup 20 kişi ve üzeri olduğu taktirde Türkçe Rehberlik
vize durumu
Vizeli

yazdır

bu tura
katıl

Select Bellejour ile Kuzey Avrupa, Hollanda, Belçika Tur Fiyatları

Orta Güvertede Kişi Başı Ücret
1.590 EURO
Üst Kabinde Kişi Başı Ücret
1.790 EURO
EURO
Havaalanı , Liman Vergiler ve Sigorta
Dahildir

Sizi Arayalım

0(212) 233 1598

0(549) 433 4445

program gemi özellikleri Hizmetler
 • 01. Gün

  18-08-2018
  İstanbul

   İstanbul Atatürk Havalimanında Dış hatlarda buluşma. TK1957 ile Amsterdam’a hareket.Amsterdam’a varış ve kısa bir şehir turu. Gemiye varış, kabinlere yerleşme ve serbest zaman.Ekstra Tur tanıtımı.

 • 02. Gün

  19-08-2018
  Amsterdam

  Serbest zaman veya dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Zaanse Schans ve Volendam veya Lale zamanlarının olduğu “Keukenhof” Çiçek Parkı gezilerinden birine katılabilirler. Hangi turun olacağına grup birlikte karar verecektir.

 • 03. Gün

  20-08-2018
  Rotterdam

  06.00     Rotterdam’a varış.

  Rotterdam
  İsmini Rotte Irmağı’ndan almaktadır. Bir liman kentidir. Avrupa’nın en büyük, Dünya’nın ise ikinci en büyük limanına ev sahipliği yapar. Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak ikinci büyük şehridir. Modern mimarisi şehrin en ilgi çekici unsurlarından biridir, çoğu Avrupa şehrinin aksine şehre damgasını vuran ortaçağdan kalma gotik yapılar değil, post modern binalar, geometrik desenler ve ilginç köprülerdir. Avrupa’nın New York’u gibidir. Mimarinin yanı sıra kültür ve festival şehridir. Festivalsiz ay geçmeyen şehirde ülkenin ve hatta Avrupa’nın en iyi müzelerine ve sergilerine rastlamak mümkündür. Dünya mutfağına ait birçok tadı bulabilirsiniz, özellikle deniz mahsulleri ile adından söz ettirir. Rotte Nehri’ne olan konumu, denizcilik mirası, Erasmus Üniversitesi, üstün mimari dokusu, kültürel ve canlı yaşam olanakları ile akıllara kazınmış bir şehirdir.

 • 04. Gün

  21-08-2018
  Gent

  Gent, Brüksel ve Brugge arasında, Belçika’nın Flemenk bölgesinde yer alıyor. Kentin isminin Kent dilinde “iki nehrin kesiştiği yer” anlamında kullanılan Ganda kelimesinden geldiğine inanılıyor. Lys ve Scheldt nehirleri. Gent, Avrupa’nın en iyi vejetaryen mutfağına sahip şehri. Bu şehirde Belçika’nın meşhur dörtlüsü waffle, bira, patates ve çikolatalarını tadabilirsiniz. 11-16. yüzyılda Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olmuş ve altın çağını yaşamıştır.  Gent, tarihi bir şehir, bugün çağdaş bir kenttir. Ortaçağ dönemine ait kuleler, surlar, köprüler, müzeler, katedraller ve meydanlar… Gent’de keşfedilecek çok yer vardır. Gentliler şehirlerinin üç ünlü kulesi ile övünürler. Birincisi St. Bravo Katedrali (Ünlü Flaman ressam Jan Van Eyck’nın eseri Mystic Lamb’a ev sahipliği yapmaktadır.)  İkincisi Belfry Çan Kulesi, üçüncüsü St. Nicholas Kilisesi.

 • 05. Gün

  22-08-2018
  Brüksel

  Avrupa Birliği’nin ve çikolatanın başkenti Brüksel. Brüksel’de hangi mevsim olursa olsun yağmur eksik olmaz. Özellikle kış ayları hava o kadar çok soğuk olur ki, hikâyeye göre Belçika çikolatasının bu kadar güzel olmasının sebebi yıl boyu kötü olan havalarmış, mutsuzluk yayan havalara çare olmak. Brüksel’in diğer önemli tatları midye, waffle ve patates kızartması. Sanat ve kültür aktiviteleri ile turist çeken Brüksel, Avrupa Birliği merkezlerine ve NATO’ya ev sahipliği yapan bir Avrupa Başkenti. 1900’lü yıllarda Avrupa savaşlarla çalkalanırken, tarafsız kalmayı başarmış bir kent, kısmen de olsa tarihi yapılarını korumuş bir şehirdir.

 • 06.Gün

  23-08-2018
  Antwerp

  Belçika’nın Flanders bölgesinde yer alan Anvers ya da Antwerp, aynı adı taşıyan Anvers idari ilinin başkenti ve bölgenin en büyük şehridir. Belçika’nın başlıca limanı olan Anvers Limanı, Avrupa’nın en büyük üçüncü limanıdır. Anvers, ismini Scheldt Nehri yakınlarında yaşayan ‘’Antigoon’’ adındaki bir devden alır. Efsaneye göre bu dev, nehirden geçen denizcilerden geçiş ücreti alır ve ona karşı gelenlerin ellerini kesip nehre atar. Daha sonra Silvius Brabo adındaki genç kahraman devin elini keser ve nehre fırlatır. Antwerpen Flamenkçe’de el fırlatmak anlamına gelir. Anvers, tarihi şehir merkezi, büyüleyici mimari yapıları ve dinamik yapısı ile keşfedilmeye değer bir kenttir. Görülmesi gereken yerler; Rubens Müzesi (Flaman ressam Peter Paul Rubens’in stüdyo olarak kullandığı evi, müze olarak ziyarete açılmıştır.)  Plantin Moretus Müzesi, Meryem Ana Katedrali, Anvers Tren İstasyonu.

 • 07.Gün

  24-08-2018
  Amsterdam

  Hollanda'nın en eski şehrini ziyaret edin ve bu kentin zengin tarihini suyla anmak için sayısız eser ve müzelerden antik depolardan ve sokaklarından geçerek görkemine tanık olun.
  Dordrecht, Hollanda'nın güneybatısında bulunur, ülkenin en eski şehirlerinden biridir. Merwede, Noord ve Ouwe Maas gibi nehirlerle sulak bir alanda bulunan şehir, tahıl, şarap ve ahşap ticareti yapan önemli bir ticaret kentidir. Dordrecht oldukça zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Dordrecht'in eski şehir limanlarına, anıtlarına ve müzelerine doğru yürüdüğünüzde şehrin zenginliğini bugün de açıkça göreceksiniz. Amsterdam’a geç saatlerde varış

 • 08.Gün

  25-08-2018
  İstanbul

  En geç gemiden saat 9 da çıkış işlemlerimizi yapıyoruz, Serbest zaman ve havaalanına transfer

   

 • Select Bellejour

Select Bellejour

Yapım Yılı: 2004Yolcu Kapasitesi: 180Genişlik: 11,40Uzunluk: 126,7Toplam Kabin Adedi: 90Personel: 40Bar: Restorant:

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:
THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
M/S Bellejour gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)
Erken kahvaltı büfesi (her sabah)
Program dâhilinde tüm transferler
Hoş geldin büfesi
Beş çayı veya gece yarısı ikramı
Gemideki yemeklerde alınan çay, kahve ve su
Gemideki tüm aktiviteler
Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda En az 20 kişi)
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır) 
Liman vergileri, seyahat sigortası, hava limanı vergileri (380  €)
Hoş geldin kokteyli ve Kaptanın Gala Kokteyli 
Hoş geldin ve Kaptanın Gala Yemeği
24 Saat kahve (kahve istasyonlarında)
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 45 Euro tavsiye edilmektedir)
Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)
Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar
Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.
Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği
Turumuzun son günü öğle ve akşam yemekleri
SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ 70 yaşa kadar sınırlı 70 yaş ve üzeri için 25 EUR sür prim uygulanır. (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. (Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlığa kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır. (Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)
Schengen vize ücreti 130 Euro
 

 

Sizi Arayalım Sizi Arayalım
Canlı DestekCanlı Destek
Gazella Turizm iletişim +90 212 233 1598
+90 549 433 4445

e-bülten kayıt

E-bültenimize kayıt olarak bizden en son tur bilgilerini, kampanyaları ve diğer aktiviteleri haber alabilirsiniz.