Porto Villa Nova de Gaia - Burgos - San Sebastian - Pinhao - Guimaraes - Regua - Porto - Bilbao
Eğlence ve aktivite paketi (Müzik Grubu, Profesyonel Spor Eğitmeni…)
Tüm Turlar Dahil

Tüm Turlar Dahil

Gemide Tam Pansiyon Konaklama

Gemide Tam Pansiyon Konaklama

Türkçe Rehberli

Türkçe Rehberli

1 Kişilik Fiyat
2.299 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
4.598 EUR
168.993 TL

Tur Programı


1. Gün
İstanbul – Porto – Vila Nova De Gaia

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşarak, check-in işlemlerimizi tamamlıyor ve Türk Havayollarının tarifeli seferi ile Porto’ya uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Varıştan itibaren panoramik Porto şehir turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. Şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında; Sao Bento Tren İstasyonu, Sao Francisco Kilisesi, Foz, Boa Vista Bulvarı ve Stock Exchange Palace mevcut. Şehir turumuz sırasında ayrıca Dom Luis köprüsünü geçerek Gaia´ya yerel içecek tadımı için mahzenlere gidiyoruz. Tur sonrası Vila Nova de Gaia limanında bulunan gemimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

Uçuş No: TK1449 (Türk Hava Yolları) - Kalkış: İstanbul - Tarih: 30 Ekim 2025 - Saat: 06:45 - Varış: Porto - Tarih: 30 Ekim 2025 - Saat: 09:45
2. Gün
Vila Nova De Gaia – Guımaraes – Leverınho - Regua

Arzu eden misafirlerimiz sabah Dinamik Stretching ile günlük yürüyüşe kaslarını hazırlayabilir. Kahvaltı sonrası Portekiz uyruğunun doğduğu kent” olarak bilinen Guimaraes’e geçiyoruz. 10. yüzyılda yapılmış Guimaraes Kalesi ve Bragança Dükleri Sarayı (Paço dos Duques de Bragança),15-19. yüzyıla ait heykellerle bezeli cephesiyle Nossa Senhora da Oliveira Kilisesi ve Santa Clara Kilisesi dışarıdan göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Largo de Oliveira (Zeytin Ağacı Meydanı) da mola vereceğiz. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getirdiğimiz kumanyalarımız ile alacağız. Tur sonrası gemimize döneceğiz. Gemimiz Vila Nova de Gaia limanından sabah 09.00’da ayrılacaktır. Leverinho limanına 11.45’de yanaşacak ve burada yarım saatlik teknik stop verecektir. 17.30’da Regua limanına yanaşacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3. Gün
Regua – Lamego – Pinhao

Gemimiz 07.00’de Regua limanından ayrılacaktır ve 09.30’da Pinhao limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz sabah Dinamik Stretching ile günlük yürüyüşe kaslarını hazırlayabilir. Kahvaltı sonrası Lamego turumuzu gerçekleştirmek üzere gemimizden ayrılacağız. Varışımızı takiben mimari bir şaheser olan barok merdivenler ve Lamego katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi gemiden yanımıza getireceğimiz kumanyalarımız ile alacağız. Tur sonrası Pinhao limanında demirli olan gemimize geri döneceğiz. Akşam yemeği yemeğinin ardından Türk Müzik Grubu eşliğinde keyifli bir akşam geçireceğiz.

4. Gün
Pinhao – Burgos

Arzu eden misafirlerimiz sabah Dinamik Stretching ile günlük yürüyüşe kaslarını hazırlayabilir. Kahvaltımızı aldıktan sonra gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Çıkış işlemlerinin ardından yaklaşık 5 saatlik bir yolculuk ile 2013 yılında İspanya Gastronomi Başkenti seçilen Burgos’a transfer olacağız. Öncesinde yol üzerinde Valladolid’de ara verecek ve burada turumuzu gerçekleştirip Burgos’a devam edeceğiz. Varışımızı takiben dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız.

5. Gün
Burgos – San Sebastian

Otelde alacağımız kahvaltının ardından İspanya'nın Okyanus kıyısında yer alan sanatı, leziz yemekleri ve mimarisi ile ünlü Bask şehri San Sebastina’a yolculuk edeceğiz. Varışımızı takiben San Sebastian’ı keşfetmeye başlıyoruz. Öncelikle şehrin dokusunu en iyi hissedebileceğimiz yerini en eski bölgesini Old Town kısmını ziyaret edeceğiz. Balık pazarı, tarihi kilise ile Constitucion meydanını görerek bu dokuyu hissedeceğiz. Ayrıca Neo-gotik mimarisi ile sanat düşkülerini kendine hayran bırakan Şehrin en önemli tarihi yapılarından biri olan El Buen Pastor Katedrali de eski kent merkezi içerisinde göreceğimiz yerlerden biri. Turumuzun devamında eski dönemlere ait şehrin diğer en önemli yapılarından biri olan Santa Maria Sarnıcı’nı ziyaret edeceğiz. Son olarak gezimizi bugünlerde Müzik Koleji olarak kullanılan ancak eski zamanlarda İspanyol monarşisinin en önemli mekânı olan Miramar Sarayını dışarıdan görerek noktalayacağız. Tur sonrası dinlenmek üzere otelimize transfer olacağız.

6. Gün
San Sebastıan - Vıtorıa Gasteız – Bılbao

Kahvaltının ardından Bask Ülkesinin yedi bölgesinden biri olan Alava Eyaletinin de başkenti Vitoria Gasteiz’e hareket edeceğiz. Geçmişi 1181 yılına kadar uzanan bir Orta Çağ şehri Vitoria Gasteiz’de Santa Maria Karedrali, Plaza de Virgin Blanca ve Florida Park’ı gördükten sonra rotamızı Avrupa’nın gurme başkenti olarak görülen, Bask Bölgesinin labirent şehri Bilbao’ya çeviriyoruz. Bilbao’ya varışımızla birlikte gezimize şehrin Orta Çağ zamanındaki merkezini yani eski şehir bölgesini gezerek başlıyoruz. İlk kurulduğunda sadece 3 sokaktan ibaret olan eski şehir kısmında Arriaga Tiyatrosu, simetrik neoklasik yapısıyla dikkat çeken Plaza Nueva, Barok tarzda inşa edilmiş San Nicolas Kilisesi ile Gotik tarzıyla Bilbao’daki en önemli yapılardan Santiago Katedrali şehir turu esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları (tüm yapılar dışarıdan görülecek). Tur bitimi dünyanın en etkileyici modern sanat müzelerinden biri olan şehrin simgesi Guggenheim Müzesini ziyaret edeceğiz. Guggenheim Müzesi; balık pullarını andıran dalgalı geometrik bir forma sahip olup, güneşte adeta alev alan yansıtıcı titanyum duvarlarının yanı sıra içerisinde barındırdığı dünyaca ünlü sanatçıların 20. yüzyıl modern sanat eserleri ile başlı başına eşsiz bir sanat eseridir. Bu muhteşem müzeyi gezdikten sonra dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün
Bılbao – Istanbul

Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar Bilbao’ya veda ediyoruz. Ardından Bilbao havalimanına transfer olacağız. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. Turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

Uçuş No: TK1316 (Türk Hava Yolları) - Kalkış: Bilbao - Tarih: 05 Kasım 2025 - Saat: 12:10 - Varış: İstanbul - Tarih: 05 Kasım 2025 - Saat: 17:15

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Porto (OPO) gidiş// Bilbao (BIO) dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Eğlence ve aktivite paketi ( Türk Müzik grubu & Profesyonel spor eğitmeni eşliğinde dinamik stretching)
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası
 • Porto Mirante Nehir gemisinde, 3 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • 1 Gece Burgos’ta 4*otelde oda+kahvaltı konaklama
 • 1 Gece San Sebastian’da 4*otelde oda+kahvaltı konaklama
 • 1 Gece Bilbao’da 4*otelde oda+kahvaltı konaklama
 • Özel otobüs veya araç ile programda belirtilen ilk ve son gün yapılacak tüm transferler
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemizde canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik veya asistanlık hizmeti
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Porto şehir turu
 • Guimaes şehir turu
 • Lamego turu
 • San Sebastian turu
 • Vitoria Gasteiz turu
 • Bilbao turu
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 12 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 36 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
30 Ekim 2025 | 05 Kasım 2025 Dış Kabin Son 2 Oda2.299 EUR-3.289 EUR-
30 Ekim 2025 | 05 Kasım 2025 Orta Kat French Balkonlu Kabin 2.399 EUR-3.489 EUR-
30 Ekim 2025 | 05 Kasım 2025 Üst Kat French Balkonlu Kabin 2.499 EUR-3.689 EUR-

Genel Bilgiler


Porto Mirante Gemimiz
2024 yılında ilk seferlerini gerçekleştiren gemide 60 kabin bulunmaktadır. 120 kapasiteli gemide orta ve üst katlarda French balkon mevcuttur. PORTO MIRANTE'de konuklar iki restorana ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış bir fitness salonuna erişebilirler. Ayrıca, filodaki en yeni Douro gemisinde barlı panoramik bir salon ve iki güverteye yayılan bir gökyüzü salonu bulunur. Geminin diğer özellikleri arasında gemide bir mağaza, havuzlu ve şezlonglu geniş bir güneşlenme güvertesi bulunur. 

https://scylla.com/ships/ms-porto-mirante/

Katılım Şartları
Bu gezimizde kişi katılım şartı yoktur. Geziye Türkçe rehber eşlik edebilmesi için en az 20 katılımcı şartı olup yeterli grup sayısına ulaşmak gerekir. Gemi şirketi tarafından olası parkur ve tarih değişikliği halinde tur yeni güzergahı ile devam eder.

Vize
Umumi Pasaport                           Vize gerekli (Schengen Vizesi)

Yeşil Pasaport                               Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu                       Vize gerekli değil

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gazella sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Sağlık
Nehir Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaz. Acil durumlarda resepsiyon en yakın sağlık kuruluşundan çok kısa süre içerisinde sağlık ekiplerini gemiye çağırır. Bu tür sağlık hizmetleri ücretlidir. Sağlık sigortanız bu konuda destek olacaktır.

Gemi yolculuğunuz esnasında alacağınız yemeklerde sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın gemide olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

Uçuş süreleri
İstanbul                                    Porto                    4 sa 50 dk

Madrid                                      İstanbul                4 sa 30 dk

Opsiyonel Turlar & Etkinlikler
Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur Operatörü sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Gemi Öncesi ve Sonrası Konaklama
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

Para Birimi
Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.

Saat Dilimi
Portekiz, Türkiye ile yaz saat diliminde 2 saat geridedir.
Örneğin, Kışın Türkiye’de saat 18:30 iken Portekiz 16:30’dur.

Telefon Kullanımı
Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

Kıyafet ve Gerekli eşyalar
Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

Yemek Kültürü
Portekiz yemek kültürü kısmen de olsa Türk yeme içme kültürüne oldukça yakındır. Seyahatiniz esnasında gemimiz Portekiz Mutfağının seçkin örneklerinden siz değerli misafirlerimize belirli günlerde sunacaktır.

Elektrik
Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.

Alışveriş
Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

Önemli Notlar
*Programda belirtilen saatler Scylla Cruises ve Türk Havayolları firmalarından alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliği durumunda acentemiz programın içeriğini düzenleme hakkını saklı tutar. Ayrıca deniz & nehir turlarımızda ani gelişen liman şartları, kötü hava şartları, su seviye değişimi, deniz & nehir trafiği, nehir seviye havuzlarındaki grev vb. “fors majör” nedenlerden dolayı gemi firması ve gemi kaptanı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden acentemiz sorumlu olmamaktadır.

*Tura başlangıç için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, uçağı ya da gemiyi kaçırarak binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu olmayacaktır. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura yeniden dahil olmaları için gerekli olacak ulaşım masrafları kendilerine aittir.

 *Gemiye yapılan check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) manyetik “cruise card”larını alırken kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız ekstra harcamalar içindir. Gemi içindeki ekstra harcamalarınızı check-in esnasında sizlere verilmiş olan bu manyetik Cruise Card ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki interaktif televizyonlardan, gemi içerisindeki interaktif ekranlardan veya resepsiyondan takip edebilirsiniz.

*Gemiye alkollü içki, ütü, saç kurutma makinası, su ısıtıcı, biberon ısıtıcı, elektrikli battaniye vb. eşyalar sokmak kesinlikle yasaktır. Her kabinde saç kurutma makinası birçok kabinde su ısıtıcı mevcuttur.

*Gemi seyahatimizin başlangıcında valizleriniz için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından son derece önemlidir.

*Valizleriniz geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kabininize gelmeyebilir. Bu yüzden gemiye bineceğiniz ilk gün önemli ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Acil bir durumda tahliye prosedürlerini tanımanız açısından seyahatinizin ilk günü bir güvenlik tatbikatı ve sunumu yapılacaktır. Katılımı son derece önemlidir. Tatbikattaki buluşma noktasına rehberleriniz ve odanızdan sorumlu gemi çalışanı yönlendirmektedir.

*Geminin ücretli olan uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Maliyetinin düşük olması için mutlaka gemi tarafından önerilen paketleri tercih ediniz.

*Gemide her akşam, bir sonraki güne ait ayrıntılı bir program kabininize bırakılacaktır. Bu programda, gemi içerisindeki tüm aktiviteler, eğlence organizasyonlarına dair bilgiler ve önemli notlar eksiksiz şekilde yer almaktadır.

*Tur süresince tüm özel eşyalarınıza sahip çıkmanızı önemle rica ederiz. Gemide tüm kabinlerde değerli eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir kasa mevcuttur. Acentemiz kabinde ve bagajda unutulan para ve değerli zihniyet eşyalarınızın kaybolması ve çalınmasından dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bulunan eşyalarınızın bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile tarafınıza gönderilmesi konusunda destek sağlanacaktır.

*Tur başlangıcından sonraki günlerde de geminin limanlardaki kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 45 dakika öncesinde gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan acentemiz sorumlu olmayacaktır. Gemi turuna izin verilen uygun bir limandan yeniden dahil olunması için gerekli olacak ulaşım masrafları yolcunun kendisine aittir.

*Gemi seyahatinizin sonunda bir gece önceden kabinlerinize bırakılacak etiketlerin takılması gerekir. Sabah erkenden kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir daha sonra valizlerinizi toplanarak transfer yapılacak otobüslerin önünde dizilir. Yolcular tarafından burada teslim alınacaktır.