Bamberg - Wertheim - Utrecht - Wurzburg - Miltenberg - Amsterdam - Nurnberg - Rüdesheim - Köln
Tam Pansiyon Konaklama

Tam Pansiyon Konaklama

Türkçe Rehberli

Türkçe Rehberli

Sigorta Dahil

Sigorta Dahil

1 Kişilik Fiyat
1.699 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
3.398 EUR
70.294 TL
Taksit Seçenekleri

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Amsterdam

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK1951 tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Volendam & Zaanse schanse turumuzu gerçekleştiriyoruz. İlk olarak gerçek Hollanda olarak bilinen Amsterdam’ın kuzeyine gidiyoruz. İlk olarak Hollanda’yı tanıtan tüm kartpostallarda gördüğünüz değirmenleri ile ünlü Zaanse bölgesi ziyaret ediyoruz. 17. ve 18. Yüzyıllardan kalan değirmenler günümüzde de işlevini sürdürmekte buradaki zamanımızda değirmenlerin içini gezebileceğiniz (Ücretli) gibi çok güzel fotoğraflarda çekebilirsiniz. Zaanse sonrası Volendam kasabasına gidiş yolu üzerinde Yerel bir peynir çiftliğinde, Hollanda'nın meşgur Gauda peynirlerinden tatma ve satın alma imkanı bulacaksınız. Volendam kuşkusuz Hollandaya gelen turistlerin en çok ziyaret ettikleri kasaba olup, çok ucuz hediyelik eşyalar alabileceğiniz gibi Hollandanın ünlü Harring balığını veya Fish&Chips ‘sini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Ardından Amsterdam limanında bizi bekleyen gemimize transfer. (170km) Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz 18.00'de hareket edecek. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

2. Gün
Amsterdam - Utrecht

Gemimiz sabah saat 08:30’da Amsterdam limanından ayrılacaktır. Saat 11:30’ta Utrecht limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz gemiden aldığımız kahvaltı sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Amsterdam Kanal turunu gerçekleştiriyoruz. yaklaşık bir saat sürecek Amsterdam kanalları tekne gezimizde Amsterdam şehrini oluşturan ünlü kanallar, tarihi binalar, köprüler ve liman bölgesi görülecek yerler arasındadır (Kanal turu esnasında teknede kulaklık ile Türkçe anlatım mevcuttur). Gezimiz sonrası Utrecht limanında demirli olan gemimize transfer oluyoruz. Öğlen yemeğimizi gemide aldıktan sonra Köln limanına varmak üzere gemimiz 12.30’ta hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

3. Gün
Köln

Gemimiz sabah saat 10:00’da Köln limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Köln & Bonn şehir turumuza katılabilir. Öncelikle Ren nehrinin ikiye böldüğü ve her iki yakasının 8 köprü ile birbirine bağlandığı, Orta çağ kenti olan Köln şehir turu için hareket ediyoruz, öğlen gemiden yanımıza aldığımız kumanyalarımız ile öğle yemeğimizi yedikten sonra Bonn gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz Rüdesheim limanına gitmek için 20.00’de hareket ediyor. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4. Gün
Rüdesheim

Gemimiz Rüdesheim limanına saat 12.00’de yanaşacaktır. Öğle yemeğimizi gemide aldıktan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Rudesheim Turistik tren ile üzüm bağları & Siegfried’s müzik aletleri müzesi turuna katılabilir. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz saat 15.00’te limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

5. Gün
Miltenberg - Wertheim

Gemimiz Miltenberg limanına saat 14.00’de yanaşacaktır. 14.30’ta Wertheim limanına yanaşmak için hareket edecektir. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Miltenberg yürüyüş turu ve Glass museum ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Wertheim limanında demirli olan gemimize transfer. Gemimiz saat 19.00’da limandan hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6. Gün
Wuerzburg

Gemimiz sabah 09.00’da Wuerzburg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz kahvaltı sonrası rehberimiizn opsiyonel olarak düzenleyeceği Rothenburg turuna katılabilirler. Rotherburg, Bavyera eyaletinin “Romantik Yol” olarak bilinen güzergahı üzerinde bulunan, Frankfurt ve Münih’in tam arasında konumlanmış küçük bir orta çağ kasabasıdır. Belkide tüm Almanya’nın en güzel ve kesinlikle en ünlü kasabası. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Öğle yemeği gemide alıyoruz. Gemimiz saat 13.00’de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7. Gün
Bamberg

Gemimiz 13:00’de Bamberg limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz öğle yemeği sonrası rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği, 1983 yılında UNESCO Dünya kültür mirası listesine eklenen Bamberg şehir turuna katılabilir. Gezimiz sonrası gemimize transfer oluyoruz. Gemimiz Bamberg limanından saat 19.00’da hareket edecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8. Gün
Nurnberg -İstanbul

Gemimiz saat 07.30’ta Nurnberg limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyecği Nurnberg şehir turuna katılabilir. Gezi sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK1506 tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul Yeni Havalimanına varışımızın ardından turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Amsterdam (AMS) // Nurnberg (NUE) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler & Covid-19 ve İptal Teminatlı Seyahat & Sağlık Sigortası (Seyahatin Türkiye dışında başladığı andan itibaren geçerlidir.) (450 Euro)
 • 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemimizde canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özen Menüsü
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik veya asistanlık hizmeti
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar (opsiyonel turlar ücrete tabidir)
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
08 Ağustos 2023 | 15 Ağustos 2023 Dış Kabin Son 2 Oda1.699 EUR---
08 Ağustos 2023 | 15 Ağustos 2023 Orta Kat French Balkonlu Kabin (B4) Son 1 Oda1.849 EUR---
08 Ağustos 2023 | 15 Ağustos 2023 Orta Kat French Balkonlu Kabin (16m²) Son 4 Oda1.899 EUR---
08 Ağustos 2023 | 15 Ağustos 2023 Üst Kat French Balkonlu Kabin (16m²) Son 5 Oda1.999 EUR---
08 Ağustos 2023 | 15 Ağustos 2023 Üst Kat Gerçek Balkonlu Suite Kabin Son 1 Oda2.399 EUR---

Genel Bilgiler


AMADEUS STAR GEMİSİ ÖZELLİKLERİ

2019 yılında seferlerine başlayan gemi, 135 metre, 82 kabin / 164 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır.

Bu gemi, AMADEUS Silver gemilerinin ödüllü modelini takip ediyor, ancak daha da yenilikçi gelişmeler sunuyor. Popüler ferahlık konsepti korunmuş olan bu gemimizde yalnızca geniş ortak alanları değil, aynı zamanda geniş kabinleri de içerir: 12 büyük süit, açık balkon ve rahat bir okuma köşesi ile etkileyicidir, 70 standart kabin ise çoğunlukla otomatik olarak indirilebilen panoramik pencere cephelerine ve lüks banyolara sahiptir. Teknenin öne çıkan özelliği, güzel havalarda çatısı açılabilen kapalı havuzdur. Akşamları bu alan bilgilendirici konuşmalar, etkinlikler ve sinema gösterileri için de kullanılabilir.